تبلیغات گوگل

شرکت اوج وب یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت است. این شرکت در کنار طراحی سایت حرفه ای برای انواع مشاغل، خدماتی دیگر به مشتریان خود ارائه می کند. تبلیغات گوگل توسط شرکت اوج وب به خوبی انجام می شود. اگر از افرادی هستید که به تبلیغات گوگل نیازمند هستید شرکت اوج وب می تواند در این راه به شما کمک شایانی کند.

گوگل یکی از پر طرفدار ترین و پر بازدید ترین سایت های جهان به شمار می رود. با تبلیغ در گوگل سایت شما شانس بسیاری برای دیده شدن در نتایج برتر و رتبه اول گوگل را دارد. تبلیغات گوگل یا گوگل ادوردز به شما کمک می کند در زمانی که مشتریان و مخاطبان به شمار نیاز دارند در صفحه اول گوگل و لینک اول گوگل باشید. گوگل ادوردز یا تبلیغات گوگل یکی از بهترین روش های تبلیغ در موتور های جستجو به شمار می رود. از آنجایی که گوگل بسیار پر بازدید است تبلیغات در گوگل بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

ویدئو مربوط به تبلیغات گوگل

مزایای تبلیغات در گوگل

تبلیغات گوگل مزایای بسیاری را دارا است. از بهترین مزایای تبلیغات گوگل می توان به گزینه های زیر اشاره کرد.

صرفه جویی در وقت و هزینه

تبلیغات گوگل به ازای هر کلیک روی متن تبلیغ سایت شما محاسبه می شود. در واقع نمایش تبلیغ هیچ هزینه ای ندارد و در سریع تر زمان ممکن و بدون صرف هیچ هزینه ای اتفاق می افتد. لازم به ذکر است که اگر تبلیغات گوگل به درستی انجام نشود ممکن است باعث ضرر برای شما شود. به همین دلیل خوب است تبلیغات گوگل خود را به یک مختصص بسپارید.

کنترل هزینه ها

از آنجایی که هزینه تبلیغات گوگل به ازای هر بازدید کننده به سایت شما و هر کلیک بر روی سایت شما است. می توانید سقف بودجه بندی تبلیغات روزانه را تعیین کنید. برای مثال می توانید انتخاب کنید که روزانه فقط به مقدار ۳۰ درهم تبلیغات گوگل یا گوگل ادرودز انجام شود.

هدفمند بودن

یکی از مهم ترین مزایا و ویژگی ای که گوگل ادوردز آن را دارد، هدفمند بودن است. گوگل ادوردز یکی از هدفمند ترین نوع تبلیغات است. شما در گوگل ادوردز می توانید مشتریان خود را بر اساس جنسیت، سن، علایق، مکان سکونت، زبان، کشور یا حتی دستگاهی که از آن استفاده می کنند هدف بگیرید.

افزایش آگاهی برند

یکی دیگر از مزایای گوگل ادوردز افزایش آگاهی برند است. شما با تبلیغ در گوگل می توانید آگاهی نسب به برند خود را افزایش دهید. تبلیغات به صورت های دیگری مانند تبلیغات در روزنامه ها، در تلوزیون و رادیو و غیره انجام می شود. اما هیچ کدام مانند تبلیغات در گوگل باعث افزایش آگاهی برند نمی شوند. زیرا که گوگل ادوردز هوشمندانه عمل می کند و دقیقا زمانی که کاربران به شما نیاز دارند، سایت شما را به آنها نشان می دهد.

سریع تر از سئو

سئو یا بهینه سازی موتور های جستجو گوگل یک روش برای بازدید بیشتر سایت است. اما این روش زمان بر و پر هزینه نیز است. چرا که سئو یا افزایش رتبه گوگل باید توسط یک متخصص و سئو کار انجام شود. تبلیغات گوگل به عنوان مکمل در کنار دیگر تبلیغات می توانند نتیجه خوبی را به وجود آورند برای مثال اگر تبلیغات گوگل در کنار سئو انجام شود نتایج بسیار عالی و خوبی را برای سایتان رقم خواهد زد.

تبلیغات گوگل مزایای دیگری را دارا است. این مزایا باعث شده تا بیشتر سایت ها برای افزایش بازدید و کاربر خود در کنار تبلیغات دیگر مانند سئو، تبلیغات گوگل را هم انتخاب کنند. اگر قصد دارید تبلیغات گوگل سایت خود را به یک فرد متخصص و حرفه ای در این زمینه بسپارید، شرکت اوج وب به همراه یک تیم حرفه ای گزینه خوبی برای شماست.