خدمات مازاد سایت

خدمات مازاد وبسایت

خرید واتصال سامانه پیامکی

یکی از خدمات مازاد شرکت اوج وب سامانه پیامکی است، خرید و اتصال سامانه پیامکی از شرکت اوج وب امکان پذیر است. خرید این سامانه برای شما مزایای خوبی را به دنبال خواهد داشت.

راه اندازی سیستم رزرواسیون

اگر به دنبال طراحی و راه اندازی یک سایت برای هتل یا آژانس مسافرتی خود هستید مطمئنا به سیستم رزرواسیون برای رزور اتاق یا بلیط نیازمند هستید. شرکت اوج وب می تواند سیستم رزرواسیون را برای سایت شما به خوبی راه اندازی کند.

راه اندازی زبان دوم و سوم سایت

راه اندازی زبان دوم و سوم سایت برای افرادی که تمایل به دو زبانه یا سه زبانه کردن سایت خود دارند مناسب است. اگر بازدید کننده گان سایت شما افراد خارج از کشور هستند می توانید با راه اندازی این قابلیت استفاده از سایت را برای آنان راحت تر کنید.

نمایش نمایندگان بر روی نقشه ایران

یکی دیگر از خدماتی که شرکت اوج وب انجام می دهد نمایش نمایندگان بر روی نقشه ایران است. نشان دادن نمایندگان بر روی نقشه ایران به مشتریان شما کمک می کند تا در هر کجای کشور که هستند بتوانند به راحتی به خدمات یا محصولات شما دسترسی پیدا کنند.

سیستم اعتبار سنجی و گارانتی محصولات

شما با راه اندازی این سیستم قابلیت استعلام وضعیت گارانتی و اصالت محصولات را برای مشتریان خود فراهم می کنید. مشتریان شما با راه اندازی این سیستم می توانند راحت تر اعتماد کرده و از محصولات شما استفاده کنند. استفاده از سیستم اعتبار سنجی و گارانتی محصولات باعث می شود تا مشتریان بتوانند از اصل بودن کالا مطمئن شوند.

سیستم اشتراک ویژه

این سیستم به شما کمک می کند تا کسب درآمد بیشتری از سایت خود داشته باشید. راه اندازی سیستم اشتراک ویژه بر روی سایت شما باعث می شود. تا در ازای گرفتن مبلغی محتوای سایت خود را در اختیار آنان قرار دهید. راه اندازی سیستم اشتراک ویژه توسط شرکت اوج وب برای سایت شما به خوبی انجام می شود.

ویدئو مربوط به خدمات مازاد وبسایت

خدمات مازاد وبسایت

سئو اولیه وب سایت و معرفی به گوگل

سئو و افزایش رتبه گوگل در بازدید سایت و افزایش آگاهی برند بسیار تاثیر گذار است. سئو و معرفی سایت به گوگل خوب است توسط یک فرد متخصص و حرفه ای انجام شود. و شرکت اوج وب با داشتن یک تیم متخصص و حرفه ای می تواند سئو اولیه وب سایت و معرفی سایت شما به گوگل را به عهده گیرد.

اتصال سایت به سرچ کنسول گوگل

سرچ کنسول گوگل به شما کمک می کند تا به دسته ای از اطلاعات دست یابید. هر سایتی باید به سرچ کنسول گوگل متصل شود تا بتواند.

فروشگاهی کردن و مجوز های درگاه بانکی

اگر به دنبال ایجاد یک سایت فروشگاهی و فروش محصولات خود از طریق سایت هستید. شرکت اوج وب می تواند یک سایت فروشگاهی به همراه مجوز های درگاه بانکی برای شما راه اندازی کند.

امینت وب سایت یا SSL

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که سایت باید آن را داشته باشد، امینت وب سایت باشد. امنیت وب سایت یا SSL توسط شرکت اوج وب برای سایت شما انجام می شود. تا با خیالی آسوده از سایت خود بتوانید کسب درآمد کنید.

محصولات و مقالات گذاری

برای فروش محصولات خود باید آن را وارد سایت خود کنید. برای اینکار شما می توانید یک فرد دورکار را برای خود استخدام کرده تا محصولات و مقالات شما را در سایت بارگزاری کنند.

اخد نماد اعتماد الکترونیکی

داشتن نماد اعتماد الکترونیکی برای یک سایت بسیار مهم و ضروری است. اخد این نماد از طریق شرکت اوج وب برای شما انجام می شود.

شرکت اوج وب خدمات دیگری چون: اتصال سایت به سامانه پیامکی، اخذ مدارک و مجوز های درگاه بانکی، طراحی قالب اینستاگرام، طراحی اسلایدر وب سایت و غیره نیز را نیز انجام می دهد.