خرید دستگاه ثبت شماره مشتری

دستگاه ثبت و دخیره شماره مشتریان یک وسیله خوب و عالی برای جمع آوری شماره مشتریان شما است. شما با خرید دستگاه ثبت شماره مشتری و قرار دادن آن بر روی میز پیشخوان می توانید به آسانی و محترمانه شماره مشتریان خود را جمع آوری کرده و در مواقع لزوم پیامک هایی برای آنها ارسال کنید.

خوب است بدانید دوره کارت های ویزیت فیزیکی به سر آمده است. کارت های ویزیت فیزیکی روشی بسیار پر هزینه و کم نتیجه است زیرا مشتریان شما بعد از چند روز نگه داری از آن، کارت ویزیت را دور خواهد انداخت بنابراین باید به دنبال روشی بهتر، کم هزینه تر با نتایج بسیار عالی بود. یکی از مهم ترین روش های جذب مشتریان ارسال پیامک به آنهاست. اینکار باعث جذب مشتریان بیشتر و افزایش ارتباط با مشتریان می شود. ارسال پیامک به مشتریان شما نیازمند جمع آوری شماره آنهاست، که باید توسط دستگاه ثبت شماره مشتری انجام شود.

امکانات دستگاه ثبت شماره مشتری

این دستگاه با امکانات خوبی که دارد توانسته رضایت مشتریان بسیاری را کسب کند. از امکانات دستگاه ثبت شماره مشتری می توان به گزینه های زیر اشاره کرد.

اتصال هوشمند به اینترنت

دستگاه های ثبت شماره مشتریان قابلیت اتصال هوشمند به اینترنت را دارند و شما می توانید با اتصال این دستگاه به اینترنت کار های مختلفی را انجام دهید.

ارسال کارت ویزیت الکترونیک

یکی از راه های افزایش درآمد بیشتر و رسیدن به تجارت پر سود، کاهش هزینه های اضافی است. برای کاهش هزینه های اضافی شما می توانید کارت ویزیت را به صورت الکترونیک برای مشتریان خود ارسال کنید.

ارسال شبکه های اجتماعی

شما با خرید دستگاه ثبت شماره مشتری می توانید در سریع ترین زمان ممکن و پس از خرید افراد از شما، لینک شبکه های اجتماعی خود را به آنها بدهید. با خرید دستگاه ثبت شماره مشتری، بلافاصله پس از وارد کردن شماره مشتری، یک پیامک خوش آمد گویی شامل لینک شبکه های اجتماعی کسب و کار شما برای آن فرد ارسال خواهد شد.

تبریک تولد

با خرید دستگاه ثبت شماره مشتری قادر به ارسال پیام تبریک به مشتریان خود هستید. شما با خرید این دستگاه و قرار دادن آن بر روی میز پیشخوان می توانید به روشی محترمانه شماره تلفن همراه و تاریخ تولد مشتریان خود را گرفته و در زمان تولد آنها یک پیام برای آنها ارسال کنید. همچنین شما می توانید برای روی تولد مشتریانتان یک تخفیف ویژه در نظر گرفته و آن را از طریق پیامک به افراد اطلاع دهید.

باشگاه مشتریان

شما می توانید با دستگاه ثبت شماره مشتری، یک باشگاه مشتریان ایجاد کرده و از طریق آن مشتریان خود را تشویق به خرید کنید. این کار باعث می شود تا شما بتوانید مشتریان سابق خود را حفظ کرده و با ارائه تخفیف های مختلفی به آنها، باعث خرید مجدد آنها شوید.

حضور و غیاب

یکی دیگر از امکاناتی که دستگاه ثبت شماره مشتری برای شما در نظر گرفته است، حضور و غیاب پرسنل یا کارمندان است. شما می توانید با خرید دستگاه ثبت شماره مشتری از این دستگاه به عنوان یک دستگاه حضور و غیاب استفاده کرده و با آن از وجود کارمندان خود مطلع شوید. برای این کار فقط کافیست از کارمندان خود بخواهید در هنگام ورود شماره خود را در دستگاه وارد نمایند.

ارسال پیامک گروهی

می توانید با خرید دستگاه ثبت شماره مشتری، پیامک هایی را به صورت گروهی برای برخی افراد ارسال کنید. شما می توانید با دستگاه ثبت شماره مشتری، به مشتریان قدیمی خود پیامکی ارسال کرده و آن ها را تشویق به خرید مجدد از شما یا مشاهده اجناس جدید کنید. این کار باعث می شود تا بتوانید به راحتی مشتریان قدیمی خود را حفظ کنید.