دستگاه ثبت شماره مشتری

امروزه صاحبان مشاغل به دنبال روش های افزایش درآمد بیشتر هستند. یکی از روش های افزایش درآمد بیشتر، دستگاه ثبت شماره مشتری است. این دستگاه با قابلیت های بسیاری که دارد می تواند در سریع ترین زمان ممکن برای شما افزایش درآمد و سود را به دنبال داشته باشد.

دستگاه ثبت شماره مشتری، دستگاهی شبیه دستگاه کارتخوان است. شما می توانید با خرید این دستگاه و قرار دادن آن بر روی میز پیشخوان از مشتریان خود بخواهید شماره خود را بر آن ذخیره و ثبت کنند. معمولا درخواست شماره از مشتریان ممکن است برای آنها به خصوص بانوان ناخوشایند و ناپسند باشد. بنابراین افراد معمولا به دنبال راهی برای جمع آوری شماره مشتریان خود هستید. یکی از بهترین و سریع ترین روش برای ثبت و ذخیره شماره مشتریان استفاده از دستگاه ثبت شماره مشتری است.

استفاده از این دستگاه بسیار آسان است و شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن کار با آن را فرا گرفته و از آن برای جمع آوری شماره مشتریان خود استفاده کنید. استفاده راحت و آسان از این دستگاه باعث شده تا این دستگاه خریداران بسیاری را به خود اختصاص دهد.

مزایای استفاده از دستگاه ثبت شماره مشتری

دستگاه ثبت شماره مشتری، مزایا و فواید بسیاری را برای افراد به دنبال خواهد داشت. در ادامه به برخی از مزایای استفاده از این دستگاه اشاره خواهیم کرد.

کاهش برخی هزینه های اضافی

یک تجارت پر سود نیازمند کاهش هزینه ای اضافی است و شما برای داشتن یک تجارت پر سود میبایست برخی از هزینه های اضافی را کاهش دهید. یکی از روش های کاهش هزینه های اضافی، عدم استفاده از کارت های ویزیت فیزیکی است. در گذشته یکی از روش های بازاریابی استفاده از کارت ویزیت بوده اما امروزه این روش یک روش قدیمی و پر هزینه به شمار می رود. شما با خرید دستگاه ثبت شماره مشتری می توانید با ارسال کارت ویزیت الکترونیک برای مشتریان خود از بسیاری از هزینه های اضافی صرف نظر کنید، اینکار کاهش هزینه های اضافی و نتایج بسیار خوبی را به دنبال خواهد داشت.

افزایش فالور های شبکه های اجتماعی

اگر دوست دارید در کنار فروش فیزیکی، فروش آنلاین را نیز از شبکه های اجتماعی خود انجام دهید. می توانید از روش های بسیاری برای افزایش فالور های شبکه اجتماعی خود استفاده کنید. یکی از روش هایی که می توانید با آن فالور و دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی خود را افزایش دهید، استفاده از دستگاه ثبت شماره مشتری است. شما با استفاده از این دستگاه می توانید آدرس شبکه های اجتماعی خود را برای مشتریان ارسال کرده و از آنها دعوت کنید تا شبکه های اجتماعی کسب و کار شما را مشاهده و دنبال کنند.

حضور و غیاب پرسنل با دستگاه ثبت شماره مشتری

یکی دیگر از مزایای استفاده از دستگاه ثبت شماره مشتری، حضور و غیاب پرسنل است. شما با خرید و استفاده از این دستگاه می توانید پرسنل و کارمندان خود را حضور و غیاب کنید. شما برای حضور و غیاب پرسنل خود کافیست آن را بر روی میز پیشخوان و در دسترس پرسنل و کارمندان قرار دهید تا کارمندان و پرسنل شما در لحظه ورود بتوانند به راحتی شماره خود را در دستگاه وارد کنند. دستگاه زمان ثبت و ذخیره شماره پرسنل را ذخیره و شما میتوانید علاوه بر حضور و غیاب، زمان ورود آنها را نیز مشاهده کنید.

خرید دستگاه ثبت شماره مشتری از شرکت اوج وب امکان پذیر است. این شرکت در کنار فروش این دستگاه، برای مشتریان خود خدمات پس از فروش بسیاری را در نظر گرفته است. از خدمات پس از فروش دستگاه ثبت شماره مشتری می توان به آموزش رایگان این دستگاه اشاره کرد. شرکت اوج وب در کنار آموزش رایگان برای شما این دستگاه را به صورت رایگان راه اندازی نیز می کند.

برای خرید دستگاه ثبت شماره مشتری کلیک کنید

http://Ippanel.com