دستگاه ذخیره شماره دایورت

اگر به دنبال روشی ساده برای جمع آوری شماره مشتریان خود هستید، دستگاه ذخیره شماره دایورت بهترین گزینه برای شماست. دستگاه ذخیره شماره دایورت به شما کمک می کند تا شماره مشتریان خود را ذخیره کرده و در مواقع لزوم بتوانید برای آنها پیامک ارسال کنید. شما می توانید با قرار دادن این دستگاه بر روی کانتر و صندوق خود از مشتریان درخواست کرده تا شماره تلفن همراه شان را وارد کنند. بلافاصله بعد از ورود شماره تلفن همراه به دستگاه ذخیره شماره دایورت، این دستگاه برای فرد پیامک خوش آمد گویی به همراه آدرس محل کار و آدرس شبکه های اجتماعی را ارسال خواهد کرد.

دستگاه ذخیره شماره دایورت به شما کمک می کند تا به صورتی محترمانه و در سریع ترین زمان ممکن شماره مشتریان خود را بگیرید. شما می توانید به چند روش شماره مشتریان خود را دریافت کنید. می توانید با دادن فرمی از آنها بخواهید فرم مورد نظر را پر کرده و شماره خود را یاداشت نمایند، که این کار روشی بسیار وقت گیر خواهد بود. همچنین شما می توانید شماره مشتریان خود را بپرسید که این کار نیز ممکن است برای بسیاری از مشتریان بخصوص خانم ها ناخوشایند باشد، بنابراین بهترین روش ذخیره شماره از طریق دستگاه ذخیره شماره دایورت است.

مزایای استفاده از دستگاه ذخیره شماره دایورت

شما با خرید دستگاه ذخیره شماره دایورت از مزایا و قابلیت های بسیاری برخوردار می شوید که در ادامه به مزایای خرید و استفاده این دستگاه اشاره خواهیم کرد.

۱. آگاهی از نظرات مشتریان

اولین مزایای استفاده از دستگاه ذخیره شماره دایورت آگاهی از نظرات مشتریان است. شما می توانید با خرید این دستگاه و ثبت شماره بسیاری از مشتریان نظرات آنها را نسبت به کالا های فروخته شده یا خدمات ارائه شده مطلع شوید.

۲. افزایش میزان دنبال کنندگان در فضای مجازی

یکی از امکاناتی که دستگاه ذخیره شماره دایورت آن را دارد، ارسال شبکه های اجتماعی است. شما با گرفتن شماره مشتریان خود می توانید آدرس شبکه های اجتماعی کسب و کار خود را برای مشتریان ارسال کنید. این کار باعث افزایش میزان دنبال کنندگان کانال های شما در شبکه های اجتماعی می شود.

۳. صرفه جویی در هزینه های بازاریابی

دستگاه ذخیره شماره دایورت این امکان را دارد تا هزینه های بسیاری را برای شما کاهش دهد. شما با خرید دستگاه ذخیره شماره دایورت می توانید کارت ویزیت الکترونیک را برای مشتریان خود ارسال کنید. این کار باعث می شود تا دیگر مجبور به پرداخت هزینه های کارت ویزیت نباشید. کارت های ویزیت پس از مدتی گم یا به سطل زبانه روانه می شوند، اما شما با ارسال کارت ویزیت الکرونیک برای مشتریان خود می توانید از این اتفاق جلوگیری کنید.

۴. حفظ مشتریان قدیمی

معمولا جذب مشتریان قدیمی بسیار راحت از جذب مشتریان جدید خواهد بود. دستگاه ذخیره شماره دایورت نیز این کار را آسان تر کرده و شما با استفاده از این دستگاه می توانید مشتریان قدیمی خود را تشویق به خرید مجدد کنید. شما می توانید برای مشتریان قدیمی خود تخفیفی در نظر گرفته یا با ارسال پیامکی جذاب آنها را به خرید مجدد از شما تشویق کنید.

۵. افزایش ارتباط با مشتریان

شما پس از دریافت شماره مشتریان خود می توانید در مناسبت های مختلف پیامکی برای مشتریانتان ارسال کنید. دستگاه ذخیره شماره دایورت می تواند به راحتی در کنار گرفتن شماره موبایل مشتریان، تاریخ تولد آنها را نیز ذخیره کند. ثبت تاریخ تولد مشتریان به شما کمک می کند تا در روز تولد آنها پیامک تبریک یا تخفیف ویژه برای آنها را ارسال نمایید. همچنین شما می توانید برای دسته ای از افراد در زمان های مختلف تخفیف های ویژه ای را در نظر گرفته و باعث افزایش فروش خود شوید.

دستگاه شماره ذخیره کن