دستگاه ذخیره شماره مشتری

یکی از روش های بازاریابی ارسال پیام به شماره افراد است. اما ممکن است یک سوال برای شما مطرح شود که جمع آوری شماره افراد چگونه امکان پذیر است. دستگاه ذخیره شماره مشتری یک راه ساده و راحت برای جمع آوری شماره تلفن همراه مشتریان شماست. شما با خرید این دستگاه و قرار دادن آن بر روی صندوق می توانید شماره مشتریان خود را جمع آوری کرده و به آنها در مواقع لزوم پیامک ارسال کنید.

 

مزایای استفاده از دستگاه ذخیره شماره مشتری

این کار مزایای بسیاری را برای شما و مشتریان به دنبال خواهد داشت. که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

 

جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی

برای داشتن یک تجارت پر سود می بایست هزینه های اضافی را کاهش داد. دوره استفاده از روش هایی مانند چاپ کارت ویزیت یا کاتالوگ به پایان رسیده است و امروزه شما می توانید با خرید دستگاه ذخیره شماره مشتری، کارت ویزیت الکترونیک خود را برای مشتریان ارسال نمایید.

ارسال کارت ویزیت الکترونیک برای مشتریانتان بسیار کم هزینه خواهد بود و دیگر شما مجبور به پرداخت هزینه های چاپ کارت ویزیت نیستید بلکه می توانید کارت ویزیت خود را به همراه اطلاعاتی چون آدرس محل کار، شماره تلفن و غیره را به شماره مشتریان ارسال کنید. کارت های ویزیت فیزیکی معمولا بعد از مدتی روانه سطل های زباله خواهند شد اما با ارسال کارت ویزیت الکترونیک، امکان ماندگاری کارت ویزیت در گالری افراد در مدت طولانی ای وجود دارد.

 

افزایش دنبال کنندگان فضای مجازی

یکی از مزایای استفاده از دستگاه ذخیره شماره مشتری، افزایش دنبال کنندگان فضای مجازی است. شما با خرید این دستگاه و قرار دادن آن بر روی صندوق می توانید شماره مشتریان خود را جمع آوری کنید. شما می توانید در کنار ارسال پیامک های مختلف، یک پیام حاوی لینک ها فضای مجازی خود برای مشتریانتان ارسال کنید. این کار باعث افزایش دنبال کنندگان فضای مجازی شما می شود.

 

تخفیف های ویژه

یکی از اقدامی که می توانید در جهت افزایش درآمد و سود بیشتر انجام دهید. در نظر گرفتن تخفیف های ویژه برای مشتریان است. شما می توانید برای دسته ای از افراد تخفیف های ویژه در نظر گرفته و برای آنان استفاده کنید.

دستگاه ذخیره شماره مشتری می تواند در کنار ثبت شماره، تاریخ تولد افراد را نیز جمع آوری و ذخیره کند. شما با جمع آوری تاریخ تولد مشتریانتان می توانید تخفیف های ویژه ای را برای آنان در نظر بگیرید و در کنار تبریک تولد به شماره آنان ارسال کنید. این کار باعث فروش بیشتر شما و افزایش ارتباط با مشتری می شود.

 

امکانات دستگاه ذخیره شماره مشتری

دستگاه ذخیره شماره مشتری امکانات بسیاری را دارا است. از امکانات و ویژگی های این دستگاه می توان به گزینه های زیر اشاره کرد.

 

حضور و غیاب پرسنل

از امکانات دستگاه ذخیره شماره مشتری می توان به حضور و غیاب پرسنل اشاره کرد. با خرید این دستگاه شما می توانید علاوه بر ارسال پیامک برای مشتریان خود، حضور و غیاب پرسنل و کارمندان را نیز با آن انجام دهید. برای حضور و غیاب پرسنل یا کارمندان فقط کافیست از پرسنل خود بخواهید هنگام ورود به محل کار، شماره خود را در دستگاه وارد نماییند.

 

یادآوری

دستگاه ذخیره شماره مشتری می تواند برای انواع مشاغل مورد استفاده قرار بگیرد. مشاغلی چون آرایشگاه ها، خدمات خودرو، پزشک ها، کارواش ها و غیره می توانند از این دستگاه برای یادآوری و اطلاع رسانی زمان مراجعه بعدی به مشتریان استفاده کنند.

 

NFC

یکی از امکاناتی که دستگاه های ذخیره شماره مشتری آن را دارا است، قابلیت NFC است. شما می توانید بدون گرفتن شماره مشتریان اطلاعات مختلفی نظیر آدرس محل کسب و کار، شماره تماس، آدرس شبکه های اجتماعی و غیره را به شماره تلفن افراد منتقل کنید.

دستگاه ثبت و ذخیره ساز شماره موبایل مشتریان