دستگاه ذخیره شماره موبایل رومیزی

امروزه صاحبان مشاغل برای افزایش فروش و حفظ مشتریان قدیمی خود از دستگاه ذخیره شماره موبایل رومیزی استفاده می کنند. این دستگاه یک وسیله مناسب است که می تواند به افراد در جهت افزایش درآمد و سود بیشتر یاری رساند.

صاحبان مشاغل با خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل رومیزی می توانند آن را بر روی میز پیشخوان یا صندوق قرار داده و از مشتریان خود بخواهند که شماره تلفن همراهشان را در دستگاه وارد کنند. بلافاصله پس از ورود و ثبت شماره تلفن همراه در دستگاه ذخیره شماره موبایل رومیزی، این دستگاه برای آنان یک پیامک خوش آمد گویی ارسال می کند. صاحبان مشاغل می توانند در پیام خوش آمدگویی آدرس محل کار، شماره تماس، لینک شبکه های اجتماعی و غیره را ذکر کنند.

دستگاه ذخیره شماره موبایل رومیزی، یک دستگاه کوچک شبیه دستگاه کارتخوان است. درخواست شماره از مشتریان معمولا کاری ناپسندیده و ناخوشایند است اما شما با خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل رومیزی می توانید به راحتی و به طور محترمانه از آنها شماره درخواست کنید.

امکانات و ویژگی های دستگاه ذخیره شماره موبایل رومیزی

این دستگاه علاوه بر ثبت و ذخیره شماره مشتریان شما امکانات و قابلیت های بسیاری را دارد. از امکانات و ویژگی های این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد.

ثبت حضور و غیاب پرسنل

از امکانات دستگاه ذخیره شماره موبایل رومیزی می توان به ثبت حضور وغیاب پرسنل اشاره کرد. این قابلیت باعث شده تا صاحبان مشاغل علاوه بر ثبت و ذخیره شماره موبایل خود از دستگاه ذخیره شماره موبایل برای حضور و غیاب پرسنل نیز استفاده کنید. برای حضور و غیاب پرسنل و کارمندان خود می توانید دستگاه ذخیره شماره موبایل را در دسترس کارمندان و پرسنل قرار داده تا پرسنل به محض ورود به محل کار شماره تلفن همراه خود را در آن ثبت و ذخیره کنند.

جذب مشتریان قدیمی

یکی از قابلیت هایی که این دستگاه دارد، ارسال پیام گروهی برای افراد است. شما می توانید گروهی از مشتریان قدیمی خود که مدتی است از شما خرید نکرده اند را شناسایی کرده و برای آنها پیام ارسال کنید. ارسال یک پیام جذاب برای مشتریان قدیمی باعث می شود تا بتوانید مشتریان قدیمی خود را جذب کرده و آنها را به خرید مجدد تشویق و ترغیب کنید.

ثبت تاریخ تولد مشتریان

دستگاه ذخیره شماره موبایل رومیزی قابلیت ثبت و ذخیره تاریخ تولد مشتریان را دارا است. مشتریان می توانند بعد از ثبت و ذخیره شماره موبایل خود، تاریخ تولد خود را نیز ثبت و ذخیره کنند. ثبت و ذخیره تاریخ تولد آنها به شما امکان می دهد تا بتوانید در روز تولد آنها برای مشتریان خود پیام تبریک ارسال کنید. در کنار پیام تبریک می توانید برای افراد تخفیف ویژه ای در نظر بگیرید و آنها را به خرید مجدد دعوت کنید.

ارسال فایل

شما می توانید با دستگاه ذخیره شماره موبایل رومیزی برای افراد فایل های متفاوتی را ارسال کنید. دوره چاپ کارت های ویزیت به سر رسیده است. شما با دستگاه ذخیره شماره موبایل می توانید برای افراد فایل های متفاوتی نظیر کاتالوگ یا کارت ویزیت الکترونیک را ارسال کنید. معمول افراد بد از مدتی کارت ویزیت فیزیکی را روانه سطل های زباله می کنند اما شما می توانید کارت ویزیت خود را به گالری افراد ارسال کنید.

ثبت شماره بدون اتصال به اینترنت

دستگاه ذخیره شماره موبایل می تواند بدون نیاز به اینترنت شماره مشتریان شما را ثبت و ذخیره کند. این دستگاه قابلیت ثبت صد ها شماره را بدون اتصال به اینترنت دارد و می تواند شماره مشتریان را در خود ذخیره کند. شما می توانید با اتصال دستگاه به اینترنت شماره های ذخیره شده در دستگاه را به پنل موجود در تلفن همراه خود منتقل کنید.

برای خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل رومیزی کلیک کنید

http://Ippanel.com