دستگاه ذخیره شماره و ارسال پیامک

دستگاه ذخیره شماره و ارسال پیامک به مشتری می تواند فروش شما را چندین برابر و سود شما را بیشتر کند. این دستگاه با جمع آوری شماره مشتریان شما می تواند یک بازاریابی عالی و کم هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد. شما با استفاده از این دستگاه می توانید شماره بسیاری از مشتریان خود را ذخیره و در مواقع لزوم به آن پیام ارسال کنید. این دستگاه یک محصول پر قدرت با امکانات بسیاری است که می تواند برای شما سود و مزایای بسیاری را به دنبال داشته باشد.

دستگاه ذخیره شماره و ارسال پیامک یک دستگاه کوچیک شبیه دستگاه کارتخوان است. این دستگاه را میبایست در دسترس مشتریان قرار داد تا مشتریان بتوانند به راحتی شماره تلفن همراه خود را وارد کنند. شما میتوانید شماره بسیاری از مشتریان خود را جمع آوری و برای آنها پیام ارسال کنید.

امکانات و ویژگی های دستگاه ذخیره شماره و ارسال پیامک

این دستگاه قابلیت ها و امکانات بسیاری را دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد.

نظرسنجی از مشتری

دستگاه ذخیره شماره مشتری قابلیت نظرسنجی از مشتریان را دارد و شما با استفاده از این دستگاه می توانید از مشتریان خود در رابطه با موارد مختلفی چون: کیفیت محصولات و خدمات و غیره نظرسنجی کنید. برای نظرسنجی از مشتریان لازم است ابتدا سوالی را طراحی و برای مشتریان خود ارسال کنید، مشتریان می توانند به سوال شما امتیاز دهند و شما می توانید این امتیازات را مشاهده و نظر مشتریان را در رابطه با سوال خود بررسی کنید.

باشگاه مشتریان

شما با کمک دستگاه ذخیره شماره مشتری می توانید یک باشگاه مشتریان ایجاد کنید. دستگاه ذخیره شماره مشتری و ارسال پیامک قابلیت ایجاد باشگاه مشتریان را دارد و شما می توانید برای استفاده از این دستگاه، یک باشگاه مشتریان را ایجاد کرده و با آن مشتریان را تشویق به خرید کنید.

ثبت تاریخ تولد

دستگاه ذخیره شماره مشتری و ارسال پیامک می تواند در کنار ثبت شماره مشتریان شما، تاریخ تولد آنها را نیز ثبت و ذخیره کند. شما با ثبت تاریخ تولد مشتریان می توانید در روز تولد آنها، پیامک تبریکی را ارسال کنید. ارسال پیامک تبریک تولد باعث می شود تا ارتباط بهتری بین شما و مشتریانتان برقرار شود. همچنین شما برای فروش بیشتر می توانید در روز تولد افراد برای آنها یک پیام تبریک ارسال کنید.

ارسال پیامک گروهی

شما می توانید با کمک دستگاه ذخیره شماره مشتری و ارسال پیامک به گروهی از افراد پیامک ارسال کنید.  شما می توانید برای همه شماره ای ذخیره شده در دستگاه یا فقط برای دسته ای از افراد پیامک ارسال کنید. به این صورت شما می توانید برای مشتریان قدیمی خود پیام ارسال کنید. با ارسال پیامک به مشتریان قدیمی خود می توانید آنها را برای خرید مجدد از شما تشویق کنید.

حضور و غیاب

یکی دیگر از امکاناتی دستگاه ذخیره شماره مشتری، حضو و غیاب است که شما با استفاده از آن می توانید حضور و غیاب پرسنل را انجام دهید. برای حضور وغیاب پرسنل فقط کافیست از پرسنل خود بخواهید هنگام ورود به محل کار شماره تلفن همراه خود را وارد دستگاه کنند.

ارسال صورتحساب

یکی دیگر از امکانات خوبی که این دستکاه آن را داراست، ارسال صورتحساب مشتریان است. شما با استفاده از این دستگاه می توانید صورتحساب را برای مشتریان خود ارسال کنید. مشتریان نیز می توانند صورتحساب را مشاهده و آن را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

کارت ویزیت الکترونیکی ویژه مشتریان فروشگاه

دوره چاپ کارت ویزیت به پایان رسیده است. شما می توانید با دستگاه ذخیره شماره مشتری، کارت ویزیت الکترونیکی خود را به شماره آنها ارسال کنید. شما با ارسال کارت ویزیت الکترونیکی دیگر مجبور به پرداخت هزینه های چاپ نیستید.

 برای خرید دستگاه ثبت شماره موبایل لطفا اینجا را کلیک کنید.

برای خرید سامانه پیامکی اینجا را کلیک کنید.

دستگاه ثبت و ذخیره شماره موبایل مشتریان