دستگاه شماره ثبت کن

دستگاه شماره ثبت کن یک دستگاه خوب برای جمع آوری آسان و محترمانه شماره مشتریان شماست. این دستگاه به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن شماره مشتریان بسیاری را جمع آوری کرده و در مواقع مختلفی به آن پیامک ارسال کند.

دستگاه شماره ثبت کن یک دستگاه کوچک به اندازه دستگاه کارتخوان است که می توان آن را در کنار دستگاه کارتخوان و صندوق برای جمع آوری شماره مشتریان قرار داد. این دستگاه قابلیت ذخیره شماره های بسیاری را دارد و می تواند به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن شماره های مشتریان شما را ذخیره و به پنل موجود در تلفن همراه شما متصل کند.

امکانات و ویژگی های دستگاه شماره ثبت کن

این دستگاه قابلیت ها و ویژگی های بسیاری را دارا است و می تواند در سریع ترین زمان ممکن باعث افزایش سود و درآمد شود. برخی از امکانات و ویژگی های دستگاه شماره ثبت کن به عبارت زیر است:

سازگاری دستگاه شماره ثبت کن با تلفن های هوشمند

این دستگاه برای انتقال شماره های ذخیره شده در خود نیازمند یک تلفن همراه هوشمند است تا بتواند شماره های ثبت کرده در خود را به پنل موجود در تلفن همراه انتقال دهد. دستگاه شماره ثبت کن میبایست به یک تلفن همراه هوشمند متصل شود این دستگاه قابلیت اتصال به تلفن های همراه آیفون و اندروید را دارد و شما با تلفن همراه آیفون نیز می توانید از تمام امکانات پنل دستگاه شماره ثبت کن استفاده کنید.

نا محدود بودن تعداد شماره های ثبت شده توسط دستگاه شماره ثبت کن

یکی از امکانات و ویژگی هایی که این دستگاه دارد امکان ثبت و ذخیره شماره های بسیاری است. شما با استفاده از این دستگاه می توانید شماره های بسیاری را ذخیره کرده و در ذخیره کردن شماره مشتریان خود هیچ گونه محدودیتی را نداشته باشید. این قابلیت باعث می شود تا شما بتوانید به راحتی سالیان سال از این دستگاه استفاده کرده و شماره مشتریان خود را ذخیره کنید.

ثبت و ذخیره شماره بدون اتصال به اینترنت

دستگاه شماره ثبت کن می تواند شماره مشتریان را بدون نیاز به اینترنت ذخیره و ثبت کند. البته لازم به ذکر است که برای منتقل کردن شماره ها به پنل موجود در تلفن همراه خود نیازمند اینترنت هستید. دستگاه شماره ثبت قابلیت ثبت و ذخیره صد ها شماره را بدون نیاز به اینترنت دارد.

اتصال دستگاه شماره ثبت کن به برق

این دستگاه با برق کار کرده و شما برای استفاده از آن باید آن را به برق متصل کنید. شارژ دستگاه شماره ثبت کن از نوع USB بوده و شما می توانید این دستگاه را به کامپیوتر، پاور بانک، شارژر های موبایل و غیره متصل کنید.

امکان ثبت چندین شماره به همراه هم

اگر شما، شماره بسیاری از مشتریان خود را دارید و می خواهید پس از خرید دستگاه شماره ثبت کن آن را در دستگاه ثبت و ذخیره کنید می توانید با تهیه یک فایل اکسل از شماره مشتریان خود و بارگزاری آن در پنل، برای آن ها پیامک ارسال کنید. به این صورت شما می توانید حتی برای مشتریان قدیمی خود نیز پیامک های مختلفی را ارسال و آنها را برای خرید مجدد از شما تشویق و ترغیب کنید.

ارسال و آموزش رایگان کار با دستگاه شماره ثبت کن

شما می توانید با مراجعه و خرید آنلاین از شرکت اوج وب در سریع ترین زمان ممکن دستگاه شماره ثبت کن را در محل مورد نظر تحویل بگیرید. شرکت اوج وب برای مشتریان خود این دستگاه را به صورت رایگان ارسال، راه اندازی و پشتیبانی می کند. همچنین این شرکت برای شما آموزش رایگان کار با دستگاه شماره ثبت کن را در نظر گرفته است.

دستگاه شماره ثبت کن