دستگاه شماره ذخیره کن

یکی از دستگاه هایی که می تواند در جهت افزایش درآمد بیشتر به شما کمک کند، دستگاه شماره ذخیره کن است. این دستگاه قابلیت دخیره شماره های بینهایتی را دارد و می تواند به راحتی شماره های مشتریان شما را ثبت و جمع آوری کند.

دستگاه شماره ذخیره کن یک دستگاه کوچک مانند دستگاه کارتخوان است که می توان آن را در کنار صندوق گذاشت تا مشتریان بتوانند به راحتی شماره خود را وارد نمایند. دستگاه شماره ذخیره کن می تواند به شما در جهت جذب مشتریان بیشتر کمک کند.

امکانات و ویژگی ها

دستگاه شماره ذخیره کن امکانات و قابلیت های بسیاری را دارد. از امکانات و ویژگی های دستگاه شماره ذخیره کن می توان به گزینه های زیر اشاره کرد.

نظرسنجی از مشتریان 

یکی از امکاناتی که دستگاه شماره ذخیره کن آن را دارا است، نظرسنجی مشتریان است. شما می توانید با دستگاه شماره ذخیره کن از مشتریان بسیاری نظرسنجی کرده و نظرات مشتریان را در رابطه با کیفیت خدمات و محصولات خود و غیره را مطلع شوید. برای نظرسنجی از مشتریان کافیست سوالی را برای آنها پیامک کرده و از آنها بخواهید به آن سوال امتیاز و پاسخ دهند.

ارسال پیام گروهی

شما با دستگاه شماره ذخیره کن می توانید فقط برای گروهی از افراد پیامک هایی ارسال کنید. به عنوان مثال دستگاه شماره ذخیره کن به شما امکان هدفگیری برای ارسال پیام را داده و شما می توانید پیام را فقط برای دسته ای از مشتریان مانند مشتریان قدیمی ارسال کنید. شما می توانید با ارسال پیام به مشتریانی که مدتی است از شما خرید نکرده اند، آنها را تشویق و ترغیب به خرید کنید.

شماره اختصاصی 

از ویژگی دستگاه شماره ذخیره کن می توان به شماره اختصاصی اشاره کرد. با خرید دستگاه شماره ذخیره کن برای شما یک شماره پیامکی اختصاصی در نظر گرفته است و شما میتوانید پیام هایتان را با این شماره به مشتریان خود ارسال کنید.

یادآوری دستگاه شماره ذخیره کن

از دستگاه شماره ذخیره کن می توانید برای یادآوری زمان مراجعه بعدی استفاده کنید. شما با استفاده از این دستگاه می توانید زمان مراجعه بعدی را به مشتریان خود اطلاع دهید. پزشک ها، آرایشگاه ها، خدمات خودرو، کارواش ها و غیره می توانند با استفاده از این دستگاه، زمان مراجعه بعدی را به صورت پیامک برای افراد ارسال کنند.

وصل شدن به موبایل آیفون

شاید برای افراد این سوال به وجود آید که دستگاه شماره ذخیره کن می تواند به گوشی ها موبایل آیفون متصل شود. در جواب این سوال باید گفت که این دستگاه باید به یک تلفن همراه هوشمند اندروید یا آیفون اتصال شود و شما می توانید این دستگاه را به تلفن همراه اندروید و آیفون متصل کنید و از کلیه امکانات و پنل های آن استفاده کنید.

استفاده آسان 

یکی از ویژگی هایی که این دستگاه دارد، استفاده آسان و راحت از آن است. این دستگاه قابلیت زبان فارسی را داشته و شما می توانید به راحتی از این دستگاه استفاده کرده و با آن پیامک های بسیاری را برای مشتریان خود ارسال کنید.

عدم محدودیت در ذخیره شماره

دستگاه ذخیره شماره کن می تواند شماره های بسیاری را ذخیره و ثبت کند و شما برای ثبت شماره مشتریان خود هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت. شماره مشتریان شما در پنل اس ام اس که به تلفن همراه شما متصل است ارسال و در آن ذخیره خواهد شد. دستگاه شماره ذخیره کن میبایست به برای ثبت و ذخیره شماره ها در پنل اس ام اس به اینترنت متصل باشد. در صورت قطع شدن اینترنت دستگاه، شماره ها در همان دستگاه ذخیره خواهد شد و بعد از اتصال مجدد به اینترنت، شماره ها به پنل اس ام اس منتثل می شوند.

دستگاه شماره ذخیره کن

برای خرید دستگاه شماره ذخیره کن کلیک کنید

http://Ippanel.com