سامانه پیامکی در استان یزد

سامانه پیامکی چیست؟

در اولین قدم باید بدانیم مفهوم اصلی و بهترین معنا برای سامانه پیامکی چیست!

مسلما شما نمیتوانید با موبایل خود به صد ها شماره پیامک تبلیغاتی ارسال کنید زیرا علاوه بر اینکه باعث اتلاف وقت شما میشود طاقت فرسا و خسته کننده نیز میباشد به همین دلیل شما نیازمند یک وسیله خوب  هستید تا در این جهت به شما کمک خوبی کند و سریع تر و با کیفیت تر این کار انجام شود و این وسیله همان سامانه پیامکی است.

سامانه پیامکی در واقع محیطی در فضای وب است که شرکت ها و سایت های مختلف در اختیار شما قرار میدهند تا شما با استفاده از آن پیام های زیاد و انبوه خود را به افراد مختلف و دلخواهتان ارسال و دریافت کنید.

چگونه میتوانیم از سامانه پیامکی استفاده کرد؟

در ابتدا میبایست از یک شرکت ارائه دهنده پنل اس ام اس و سامانه پیامکی یک پنل برای خود خریداری کنید و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور میتوانید با اموزش های ساده و کم در کمترین زمان ممکن پیام کوتاه خود را به افراد مختلف ارسال کرده با استفاده از آن بازاریابی را شروع کنید.

گروه اوج وب با ارائه بهترین خدمات در این زمینه میتواند گذینه مناسبی برای شما که دوست دارید از این نوع تبلیغات و بازاریابی استفاده کنید باشد.

قابلیت ها و امکانات سامانه پیامکی:

استفاده از سامانه پیامکی برای ارسال پیام کوتاه به صورت انبوه علاوه بر صرفه جویی در اتلاف وقت و برخورداری از کیفیت بالا در ارسال پیامک مزایا و امکانات دیگری نیز دارد که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد.

  • ارسال پیام به صورت انبوه

شما با استفاده از سامانه پیامکی میتوانید خیلی سریع و آسان صد ها پیام را به هزاران افراد ارسال کنید و البته شما با داشتن سامانه پیامکی میتوانید به هر دسته افراد در هر کجای ایران پیامک ارسال کنید و این ارسال فقط به شهر و محله خودتان اختصاص داده نشده است.

  • ارسال پیام در زمان معین شده

همچنین شما با داشتن سامانه پیامکی از این امکان برخوردار هستید که در هر تاریخ یا در هر زمانی پیامک خود را به افراد ارسال کنید و در آن زمان دیگر نیازی به حضور شما در سایت نیست.

  • استفاده ساده و راحت

همان طور که قبلا هم گفته شد استفاده از سامانه پیامکی بسیار ساده و راحت است و شما با یک آموزش ساده میتوانید پیام های خود را ارسال کنید همچنین شما میتوانید ارسال پیامک را به افراد متخصص در همان شرکتی که از آن پنل را خریداری کرده اید بسپارید.

  • ارسال پیامک به افراد خاص

یکی دیگر از امکانات سامانه پیامکی ارسال پیامک با تفکیک های مختلف است مثلا : تفکیک شغل ، جنسیت ، شهر و استان ، سن ، شماره های اعتباری و دائمی و….

اگر شما یک شغل آزاد دارید میتوانید پیام مورد نظر خود را به افرادی که دارای همان شغل هستند ارسال کنید یا اگر مدیر یک آموزشگاه هستید میتوانید پیامک ها را فقط به دانش آموختگان خود یا والدین آنان ارسال کنید.

  • قابلیت گزارش گیری از ارسال پیام

شما میتوانید در کمترین زمان ممکن مطلع شوید که چه افرادی پیام شما را دریافت کرده اند یا نه و همچنین هزینه ارسال افرادی که پیامک را دریافت کرده اند از شما گرفته نخواهد شد و به شما بازگردانده میشود.

  • ماندگاری

بازاریابی و تبلیغات پیامکی نسبت به بیلبورد بازده بالاتری دارد مثلا اگر شما با استفاده از بیلبورد تبلیغ کنید آن دسته افرادی که از آن مکان عبور میکنند میتواند آن را مشاهده کنند و شاید حتی آن افرادی که از آنجا گذر میکنند حواسشان به آن نباشد همچنین تبلیغاتی بیلبوردی برای چند ثانیه است و افراد پس از چند ثانیه از آن عبور میکنند و احتمالا نمیتوانند نام شرکت و شماره تماس شما را به خاطر بسپارند اما تبلیغات پیامکی تا زمانی که فرد قصد پاک کردن آن پیامک را نداشته باشد بروی موبایل آن ماندگار است.

  • تبلیغات فرا منطقه ای

همان طور که میدانید روش های تبلیغاتی متفاوت و متعددی موجود است مثل پخش کردن تراکت ، استفاده از بیلبورد و… اما توجه کنید که این تبلیغات محدود است و مختص به محله و شهر خاصی است اما شما با استفاده از روش سامانه پیامکی میتوانید به افرادی که در شهر یا شهرستان های دیگری قرار دارند پیامک ارسال کنید.

  • ارسال پیام به منطقه خاصی

همان طور که میتوانید پیام های خود را با استفاده از سامانه پیامکی به افراد مختلف در مناطق مختلفی ارسال کنید متیوانید آن پیام را فقط در یک محدوده نزدیک به خود ارسال کنید مثلا اگر شما دارای یک فروشگاه مواد غذایی هستید متوانید قیمت اجناس و پیام های تبلیغاتی خود را فقط به افرادی که در محدوده شما قرار دارند ارسال کنید تا آنها برای خرید روزمره خود به فروشگاه شما مراجعه کنند.

  • امکان ارسال پیام به بلک لیست

یکی از بهترین مزایای سامانه پیامکی این است که حتی اگر افراد پیام های تبلیغاتی خود را غیر فعال کرده اند باز هم پیام های شما با کمک سامانه پیامکی در هر صورتی به دست آنان میرسد ما به شما این اطمینان را میدهیم که با خریداری پنل سامانه پیامکی از اوج وب بتوانید پیام های خود را به دست همه افراد حتی افرادی که ارسال پیام های تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند برسانید.

سامانه پیامکی در یزد چگونه است؟

هم اکنون که بیشتر با سامانه پیامکی و قابلیت های آن آشنا شدیم میتوانیم راحت تر به چگونگی سامانه پیامکی در استان یزد بپردازیم

همان طور که قبلا در بخش قابلیت های سامانه پیامکی گفته شد شما میتوانید پیام خود را بر اساس شهر و روستا تفکیک کنید  مثلا در استان یزد شما میتوانید پیام خود را فقط به افرادی که در یزد یا در شهرستان های آن مانند مهریز میبد یا اردکان و …. هستند ارسال کنید

شما میتوانید با استفاده از بانک شماره ها پیام خود را فقط به گروهی از افراد ارسال کنید مثلا میتوانید فقط به پوشاکی های شهر یزد یا به آرایشگاه های شهرستان های مختلف آن ارسال کنید یا اگر مدیر یکی از آموزشگاه های استان یزد هستید میتوانید مطالع و اخبار مربوط به آموزشگاه را به دانش اموختگان یا والدین آنها ارسال کنید یا اگر شما دارای یک فروشگاه مواد غذایی در یکی از محله های شهر یزد هستید میتوانید قیمت اجناس و پیام های تبلیغاتی خود را به افرادی که در اطراف شما ساکن اند و یا مشتریان شما هستند ارسال کنید.

به هر حال سامانه پیامکی یک روش تبلیغاتی و بازاریابی عالی با امکانات و مزایای بسیاری هست که میتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید گروه اوج وب به عنوان یک شرکت ارئه دهنده خدمات سامانه پیامکی میتواند گذینه مناسب و خوبی برای شما باشد که میتوانید با خیال راحت به آن اطمینان کند.