طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

امروزه طراحی سایت یکی از بهترین اقدام ها برای کسب درآمد بیشتر است. در حال حاضر بیش از یک میلیون وب سایت اینترنتی در ایران وجود دارد. هر ثانیه چیزی حدود ۶۳۰۰۰ جستجو در گوگل انجام می شود. این جستجو ها هر کدام می تواند فرصتی برای معرفی محصولات، معرفی خدمات و برندینگ باشد. سایت ها برای مشاغل مختلف و برای مصارف متفاوتی طراحی و تولید می شوند. یکی از بیشترین سایت های طراحی شده توسط شرکت اوج وب سایت شرکتی است. این سایت با اهداف گوناگونی طراحی و راه اندازی می شود. سایت های شرکتی تولید شده توسط شرکت اوج وب همگی دیزاین و فضایی بسیار زیبا و جذاب را دارا هستند.

به عنوان مدیر یک شرکت ترجیح می دهید یک سایت شرکتی جذاب با نمای زیبایی داشته باشید که در ذهن افراد به خوبی حک شود یا یک سایت بسیار درهم ریخته و نامنظم؟! طبیعتا همه به دنبال سایت های بسیار زیبا و جذاب با سرعت بالا هستند اینگونه سایت ها به خوبی می توانند در نگاه اول نظر بیننده را به خود جلب کرده و رضایت آن را به دست آورند.

خلق یک سایت و هویت ماندگار در فضای وب کار سختی است. اگر به دنبال طراحی و راه اندازی یک سایت و هویت ماندگار در فضای وب هستید خوب است طراحی سایت خود را به طراحان باتجربه و حرفه ای شرکت اوج وب بسپارید.

ویدئو مربوط به طراحی سایت شرکتی

مزایا داشتن سایت شرکتی

طراحی و راه اندازی سایت شرکتی مزایای بسیاری را دارد. از مزیای داشتن یک سایت شرکتی می توان به مزایای زیر اشاره کرد.

هزینه پایین

می توان به جرئت گفت طراحی یک سایت یکی از بهترین روش های تبلیغاتی به شمار می رود. این روش با توجه به قابلیت های بسیار بالایی که دارد هزینه مناسب و مقرون به صرفه را دارا است. طراحی یک سایت به عنوان یک وسیله قوی و شبانه روزی که همیشه در دسترس خواهد بود نسبت به تبیلغات دیگر چون بیلبورد، تلوزیون و غیره بسیار مقرون به صرفه است.

بین المللی بودن

طراحی سایت برای شرکت های مختلف بسیار گزینه مناسبی خواهد بود. شما با ایجاد یک سایت قابلیت حضور شرکت شما در موارد بین المللی نیز موجود است چرا که سایت های شرکتی از قابلیت چند زبانه بودن برخوردار اند.

عدم محدودیت زمانی

یکی دیگر از مزایای مهم طراحی و راه اندازی سایت شرکتی عدم محدودیت زمانی است. شما با ایجاد یک سایت شرکتی قابلیت معرفی شرکت و خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته دارا هستید. افراد در هر ساعت از شبانه روز می توانند با مراجعه به سایت شما می توانند با شرکت و خدمات شما آشنا شوند.

عدم محدودیت مکانی

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت شرکتی عدم محدودیت مکانی است. با طراحی سایت افراد می توانند بدون مراجعه به شرکت شما و به صورت غیر حضوری با انواع خدمات شما آشنا شوند.

برتری نسبت به رقبای دیگر

شما با راه اندازی یک سایت شرکتی نه تنها یک قدم بلکه چندین قدم از رقبای خود جلو تر هستید. شما با طراحی سایت شرکتی می توانید مشتریان و افراد بیشتری را به کسب و کار خود جذب کنید و نسبت به رقبای دیگر خود برتری یابید.

صرفه جویی در وقت و زمان

شما با راه اندازی و طراحی یک سایت برای کسب کار و خود علاوه بر بهره مند شدن از دیگر مزایای طراحی سایت در وقت و زمان خود نیز صرفه جویی می کنید.  تولید یک وب سایت برای کسب و کارتان باعث شده تا شما بتوانید در زمان کمتر بهترین بازده را داشته باشید. افرادی که برای کسب و کارشان یک سایت شرکتی طراحی کرده اند می توانند در زمان کمتری خدمات و شرکت خود را به افراد بسیاری معرفی کنند.

ویدئو مربوط به مزایای طراحی سایت شرکتی

امکانات و ویژگی های یک سایت شرکتی طراحی شده توسط شرکت اوج وب

برای طراحی یک سایت شرکتی باید توجه کرد تا سایت طراحی شده حتما از ویژگی های به خصوص بسیاری برخوردار باشد. شرکت اوج وب با داشتن یک تیم بسیار مجرب و حرفه ای می تواند سایتی بسیاری عالی و زیبا برای شما طراحی کند. سایت های شرکتی طراحی شده توسط شرکت اوج وب بسیار حرفه ای بوده و از بهترین ویژگی ها برخوردا هستند. از ویژگی های سایت شرکتی تولید شده توسط شرکت اوج وب می توان به موارد زیر اشاره کرد.

واکنشگرا یا ریسپانسیو بودن سایت شرکتی

سایت های شرکتی طراحی شده توسط شرکت اوج وب همگی از قابلیت ریسپانسیو برخوردار اند. واکنشگرا یا ریسپانسیو بودن سایت یکی از مهم ترین امکانات یا ویژگی هایی است که یک سایت شرکتی باید از آن بهره مند باشد. از آنجایی که امروزه بیشتر کار های روزمره مانند بازدید سایت ها از طریق دستگاه های تلفن همراه هوشمند یا تبلت انجام می شود، از این رو تمامی سایت ها به ویژه سایت های شرکتی باید قابلیت سازگاری و انطباق نمایش با انواع تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها را داشته باشند. ریسپانسیو بودن سایت یک امر مهم در رتبه گوگل بوده و باعث بهتر شده رتبه سایت در بین موتور های جستجو می شود. بنابراین بجای اپلیکیشن برای موبایل های هوشمند می توانید یک سایت شرکتی واکنشگرا یا ریسپانسیو را برای شغل خود انتخاب کنید.

امنیت بالا سایت شرکتی

سایت هایی که توسط شرکت اوج وب طراحی و راه اندازی می شود از امنیت بالایی برخوردار است. امنیت سایت بسیار مهم بوده و از مهم ترین ویژگی هایی است که حتما باید یک سایت شرکتی از آن بهره مند باشد. امنیت در هر زمینه ای بسیار مهم و در آرامش افراد تاثیر گذار خواهد بود. شرکت طراحی سایت اوج وب با داشتن یک تیم حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی سایت می تواند یک سایت شرکتی با امنیت بسیار بالا را برای مشتریان خود طراحی کند.

درج اطلاعات تماس در سایت شرکتی

اطلاعات تماس در سایت شرکتی بسیار مهم است. میبایست در قسمتی از سایت یا در برگه ای مجزا اطلاعات تماس مانند: آدرس شرکت، شماره تماس، آدرس ایمیل و غیره را درج کرد. این اطلاعات باعث می شود تا افراد به راحتی بتوانند با شما تماس بر قرار کنند. توجه کنید که شماره تماس یا آدرس ایمیل درج شده در سایت نباید به صورت عکس باشد و خوب است به صورت در سایت درج شود که افراد بتوانند به راحتی رو آن کلیک یا آن را کپی کنند.

درباره ی ما

برگه درباره ی ما یکی از مواردی است که حتما باید در سایت شرکتی قرار گیرد. از آنجایی که یکی از اهداف شما برای طراحی سایت شرکتی، معرفی بیشتر شرکت و نوع خدمات شما است خوب است در برگه ی درباره ی ما کمی درباره ی خود و شرکت را توضیح دهید. شما می توانید در قسمتی از سایت یا در بخشی از برگه ی درباره ی ما عکسی از خود یا تیم تان قرار دهید. اینکار هم برای سایت شما جلوه ای زیباتر ایجاد می کند هم باعث اعتماد بیشتر مشتریان و بازدید کنندگان سایت شما می شود.

سرعت بارگزاری بالا

یکی از ویژگی هایی که سایت های طراحی شده توسط شرکت اوج وب از آن بهره مند هستند، سرعت لود و بارگزاری بالا سایت است. سرعت بارگزاری سایت بسیار مهم است. اگر سایت شما در چند ثانیه بارگیری نشود طبیعتا نیمی از بازدید کنندگان خود را از دست داده اید.

بهینه سازی سایت یا سئو

سئو یا بهینه سازی سایت یکی از ویژگی هایی است که برای افزایش رتبه گوگل مورد نیاز است. انجام سئو نیاز به دانش و اطلاعات زیادی دارد بنابراین سپردن سایت به یک سئو کار یا فرد متخصص در این زمینه گزینه ی مناسبی خواهد بود. در صورت نیاز شرکت اوج وب در کنار طراحی سایت شرکتی، سئو را نیز برای سایت شما انجام می دهد.

شکل ظاهری سایت

ظاهر سایت در جذب کاربران بسیار مهم و تاثیر گذار است چرا که کاربر در هنگام ورود به سایت در اولین مرحله ظاهر سایت را مورد بررسی قرار می دهد. ظاهر سایت، طراحی زیبا و استفاده از قالب زیبا برای سایت باعث می شود تا کاربر را به خود جذب کند.

ویدئو مربوط به ویژگی های یک سایت شرکتی

دریافت بازخورد مشتریان

یکی از ویژگی ها و امکانات دیگری که برای سایت نیازمند خواهد بود، دریافت بازخورد مشتریان است. سایت شما شرکتی شما میبایست در هر زمان بتواند بازخورد و نظرات و انتقادات مشتریان را دریافت کند. دریافت بازخورد مشتریان باعث می شود تا کاربران و مشتریان جدید بتوانند به راحتی به شما اعتماد کنند. بیشتر کاربران برای اعتماد به شرکت های مختلف، بازخورد مشتریان سابق را مطالعه می کنند. از این رو دریافت بازخورد مشتریان در سایت می تواند باعث جذب و افزایش مشتریان شود.

کاربری آسان سایت شرکتی

سایت شرکتی باید به راحتی مورد استفاده کاربر قرار گیرد. استفاده راحت از سایت یکی از ویژگی هایی است که برای یک وب سایت شرکتی نیازمند است. سایت شرکتی باید به راحت ناوبری شود، در غیر این صورت کاربران ممکن است سایت را ترک کرده و از سایت ناراضی باشند.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

شغل و کسب و کار شما باید در انواع شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشد. خوب است در سایت شما لینک شبکه های اجتماعی شما مانند اینستاگرام، یوتیوب، فیس بوک، توییتر و غیره را درج شود. انجام این کار باعث می شود تا بازدید شبکه های اجتماعی شما بیشتر شود و بلعکس درج آدرس وب سایت در شبکه های اجتماعی باعث افزیش بازدید سایت می شود. فعالیت در شبکه های اجتماعی باعث برند سازی بیشتر و افزایش آگاهی برند نیز می شود.

ویدئو مربوط به اهداف یک سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی توسط شرکت اوج وب

امروزه شرکت های بسیاری به طراحی و راه اندازی سایت های مختلف مانند سایت شرکتی مشغول هستند. شرکت اوج وب با داشتن یک تیم بسیار حرف ای و متخصص در زمینه طراحی سایت می تواند گزینه مناسبی برای ایجاد و راه اندازی سایت شرکتی باشد. اما یک سوال به وجود می آید که آیا سپردن طراحی سایت شرکتی به یک شرکت طراحی سایت ضروری است؟ در جواب این سوال باید گفت طراحی سایت شرکتی باید به صورت حرفه ای و به دست یک فرد متخصص و حرفه ای انجام شود تا سایت طراحی شده نتایج خوبی را به دنبال داشته باشد.

از دلایل سپردن طراحی سایت شرکتی به یک شرکت خوب طراحی سایت می توان به گزینه های زیر اشاره کرد.

صرفه جویی در زمان

طراحی و راه اندازی یک سایت شرکتی توسط شرکت اوج وب در سریع ترین زمان ممکن و حتی زود تر از زمان موعد نیز امکان پذیر است. طراحی و راه اندازی یک سایت خوب نیاز به دانش کافی در این زمینه دارد و فراگیری این دانش بسیار زمان و شاید غیر ممکن باشد. زیرا طراحی سایت نیاز به تجربه کافی نیز دارد.

امینت بالاتر سایت

از آنجایی که شرکت های طراحی سایت تجربه بسیاری در این زمینه دارا هستند، می توانند یک سایت شرکتی با امنیت بسیار بالا طراحی و راه اندازی کنند. همان طور که مطلع هستید امینت سایت یک ویژگی بسیار مهم و ضروری برای یک سایت شرکتی است و به همین جهت خوب است طراحی سایت خود را به یک فرد متخصص بسپارید.

سریع تر بودن سایت

یک فرد متخصص یا یک شرکت طراحی سایت به خوبی می داند که چه محتوایی را در سایت بارگزاری کند تا سایت دچار مشکلات فنی نشود. به همین دلیل افراد متخصص در این زمینه برای سریع تر بودن روند کار یا بارگزاری سایت اقدام بسیاری را انجام خواهند داد.

ظاهر بهتر سایت

سایت های شرکتی طراحی شده توسط تیم حرفه ای شرکت اوج وب از ظاهر بسیار زیبایی برخوردار هستند چرا که تیم حرفه ای شرکت اوج وب با توجه به نوع سلیقه و نیاز شما یک سایت بسیار زیبا و مطابق با رنگ سازمانی شرکت شما طراحی و راه اندازی می کنند.

نتیجه بهتر سایت

افراد متخصص در زمینه طراحی سایت به نکات و به اصلاح فوت های کوزه گری طراحی سایت آگاه هستند. به همین دلیل طراحی سایت شرکتی توسط یک فرد حرفه ای می تواند سایت بهتری برای شما طراحی کرده تا شما هر چه سریع تر به بهترین نحو ممکن به نتایج مد نظر خود برسید.

مراحل انجام پروژه توسط شرکت طراحی سایت اوج وب

مشاوره اولیه و نیاز سنجی

اولین مرحله در طراحی و راه اندازی یک سایت شرکتی توسط شرکت اوج وب، مشاوره رایگان و اولیه با این شرکت است. این شرکت در گفتگو با شما به جستجو نیاز ها و اهداف شما برای طراحی سایت شرکتی می پردازد. نیازسنجی به شرکت اوج وب کمک کرده تا یک سایت عالی و متناسب با نوع سلیقه و نظر شما را طراحی و راه اندازی کنند.

ایجاد طرح اولیه

بعد از نیاز سنجی توسط شرکت اوج وب، افراد متخصص این شرکت مشغول به مراحل اولیه طراحی یک سایت می شوند.

بارگزاری محتوا

بعد از ایجاد طرح اولیه سایت نوبت به بارگزاری محتوا در سایت می رسد. بارگزاری محتوا در سایت باید با توجه به نکات بسیاری انجام شود. زیرا محتوا یک بخش بسیار مهم در سایت بوده و سایت بدون محتوا یک سایت مرده به شمار می رود.

ارائه نسخه آزمایشی و رفع ایرادات

بعد از بارگزاری محتوا، محصولات، خدمات، نمونه کارها و غیره نوبت ارائه نسخه آزمایشی سایت می رسد. در این مرحله سایت توسط مورد بررسی و تست قرار گرفته و نقاط ظعف برای رفع آنها شناسایی می شود. رفع ایرادات سایت شرکتی باعث بهتر شدن کیفیت آن می شود.

تحویل نهایی آموزش رایگان سایت

پس از رفع ایرادات، سایت نهایی به شما تحویل داده می شود. شرکت اوج وب برای عرضه بهتر خدمات به مشتریان خود مدیریت و پشتیبانی سایت را به صورت رایگان به شما آموزش خواهد داد.

پشتیبانی یک ساله رایگان

شرکت طراحی سایت اوج وب برای مشتریان خود پشتیبانی یک ساله در نظر گرفته است. بنابراین شما با خیال راحت می توانید طراحی سایت شرکتی خود را به شرکت اوج وب سپرده و تا یک سال از پیشتیبانی رایگان این شرکت بهره مند شوید. بعد از یک سال تمدید پشتیبانی سایت توسط این شرکت امکان پذیر خواهد بود.

ویدئو مربوط به مراحل طراحی سایت