طراحی سایت ویژه فروش فرش

طراحی سایت ویژه فروش فرش

در گذشته خرید و فروش ها به صورت حضوری انجام می گرفته اما با پیشرفت علم در زمینه تکنولوژی و گرایش مردم به خرید اینترنتی و طراحی سایت های مختلف فروش حضوری یک روش قدیمی و پر درد سر است . طراحی و ایجاد سایت های مختلف و متعدد علاوه بر بروز کردن کسب و کار مزایای خوبی دارد که صاحبان مشاغل را به طراحی سایت وا میدارد یکی از مشاغلی که میتوان با ایجاد و طراحی سایت آن به فروش بیشتر ، افزایش مشتریان ، درآمد بالا تر و… رسید طراحی سایت فرش فروشی است افراد فرش فروش میتوانند با ایجاد یک سایت حرفه ای در زمینه فروش فرش به مزایای خوبی دسترسی پیدا کنند.

هدف از طراحی سایت ویژه فروش فرش چیست ؟

برای انجام هر کاری باید قبل از اقدام به آن کار اهداف خود را مشخص کرد . هدف از طراحی سایت فرش فروشی فروش بیشتر مشتریان بیشتر و در آمد بیشتر است همچنین میتوان با طراحی سایت ویژه فرش فروشی ها به معرفی و برند سازی پرداخت .

امکانات و ویژگی هایی که در طراحی سایت فرش فروشی باید به آن توجه کرد:

سایت فروش فرش باید از ویژگی ها و امکاناتی برخوردار باشد این امکانات و ویژگی ها از یک سایت کم بازدید یک سایت پر بازدید و حرفه ای می سازد پس اگر به دنبال طراحی سایت فرش فروشی به صورت حرفه ای هستید خوب است به گزینه های زیر توجه خوبی کنید :

صفحه درباره ما

صفحه درباره ما در هر سایتی باعث برند سازی و معرفی میشود در واقع هر سایتی به بخش درباره ما نیازمند است . شما با ایجاد بخش درباره ما میتوانید به معرفی خود در فضای وب و در سایت خود بپردازید . شما میتوانید در این بخش اطلاعات مربوط به خود ، سابقه کار و… را ذکر کنید .

تماس با ما

صفحه تماس با ما همانند صفحه درباره ما یک بخش مهم و اساسی هست که هر سایتی به آن نیاز دارد شما در بخش تماس با ما میتوانید اطلاعاتی در رابطه با تماس ثبت کنید مانند :‌ آدرس محل کار ، آدرس نمایندگی ها ، شماره تماس و بقیه راه ارتباطی خود را ذکر کنید بخش تماس با ما باعث ارتباط هر چه بیشتر مشتری و کاربر با شما میشود.

درج نماد اعتماد در انتهای سایت فروش فرش

فروش حضوری نیز مزایایی دارد یکی از این مزایای ایجاد حس اعتماد به فروشنده و محصولات است اما در فروش اینترنتی این حس نمیتواند در مشتری به وجود آید در این هنگام با درج نماد اعتماد در انتهای سایت میتوان تا حد خیلی زیادی اعتماد مشتری را کسب کرد.

ظاهر زیبا در سایت ویژه فروشندگان فرش

ظاهر سایت یکی از نکاتی است که در هر زمینه باید به آن توجه زیادی کرد ظاره سایت میتواند آرام بخش ، جذاب باشد و بلعکس میتواند مشتری را دفع کند در طراحی سایت فرش باید به نکاتی مانند : رنگ استفاده شده در سایت ، تاثیر رنگ استفاده شده ، فونت متون و… توجه کرد . توجه داشته باشید که کاربر در نگاه اول به سایت ، ظاهر آن را مشاهده میکند و ظاهر خوب سایت میتواند باعث جذب مشتریان و کاربران شود .

دو یا چند زبانه بودن سایت فروش فرش

با توجه به اینکه فروش فرش و فرش بافی یکی از صنایع بزرگ و مهم ایران است و فرش های ایرانی در داخل و خارج کشور مشتریان فراوانی دارند و ممکن است سایت شما بازدید کنندگان خارجی نیز داشته باشد خوب است زبان اول سایت شما زبان فارسی زبان دوم سایت شما زبان انگلیسی که یک زبان بین المللی است باشد.

سامانه پرداخت امن و مطمئن برای فروش فرش

اگر بخواهید در سایت خود به فروش اینترنتی فرش بپردازید به یک سامانه پرداخت امن و مطمئن نیازمند هستید. موجود بودن درگاه های بانکی متفاوت در سایت مهم است پس توصیه میشود در سایت خود از درگاه های بانکی معتبر استفاده کنید .

جستجو پیشرفته و دسته بندی محصولات و فرش ها

یکی از امکاناتی که وجود آن مهم است امکان جستجو پیشرفته در بین محصولات و دسته بندی آن ها است این امکان به کاربران و مشتریان اجازه میدهد که خیلی سریع تر و راحت تر به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند شما میتوانید برای راحتی کار مشتریان خود فرش ها را بر اساس متراژ ، دستباف یا ماشینی و… دسته بندی کنید.

ریسپانسیو بودن سایت ویژه فروش فرش

ریسپانسیو بودن سایت امری مهم در طراحی سایت است در طراحی سایت فرش فروشی همانند بقیه سایت ها ریسپانسیو بودن امری مهم و قابل توجه است در طراحی سایت فرش فروشی باید به این نکته توجه خوبی داشت تا بعدا باعث ناراحتی کاربران نشود

و امکانات دیگر یکه با آنها به صورت مختصر آشنا خواهیم شد :

  • سرعت لود بالا

  • سئو خوب

  • درج تصاویر مربوط به هر فرش

  • درج اطلاعات مربوط به هر فرش

  • اخبار

  • دریافت و نمایش انتقادات و پیشنهادات

و…

مزایای طراحی سایت فروش فرش

برند سازی و معرفی فرش فروشان

یکی از مزایای ایجاد و طراحی سایت فروش فرش برند سازی و معرفی فرش فروشان در فضای و ب است شما با ایجاد و طراحی سایت ویژه فروش فرش میتوانید به معرفی خود بپردازید.

مشتریان فرا منطقه ای

در واقع شما با داشتن یک فروشگاه اینترنتی در فضای وب از مشتریان فرا منطقه ای برخوردار هستید در فروشگاه های اینترنتی محدودیت مکانی مهم نیست و شما دارای مشتریانی از مناطق مختلف کشور میباشید.

جذب مشتریان

شما با طراحی سایت فرش فروشی به جذب مشتریان بیشتر نیز میپردازید و با افزایش مشتریان خود روبرو هستید . افزایش مشتریان نتیجه ای جز افزایش درآمد و کسب درآمد بیشتر را در پی نخواهد داشت .

شبانه روزی بودن سایت فرش فروشی

شما در سایت خود این امکان را دارید که در هر زمانی از روز به فروش فرش بپردازید شما و مشتریانتان در هر کجای کشور که باشید در هر زمانی از روز میتوانید به خرید و فروش فرش بپردازید در نتیجه شما هنگامی که در حال استراحت هستید نیز میتوانید کسب درآمد داشته باشید.

با مزایایی به صورت مختصر آشنا میشویم :

  • جلوگیری از اتلاف وقت

  • دور شدن از ترافیک جاده ای

  • صرفه جویی در هزینه

  • مقایسه فرش ها

و….

روش کار شرکت اوج وب در طراحی سایت فروش فرش

۱- شناخت مشتریان

۲-  انتخاب اهداف و آرمان ها

۳- طراحی گرافیکی و تولید محتوا

۴- تست و آموزش

۵- ارائه پروژه

۶- پشتیبانی

اگر میخواهید طراحی سایت فرش فروشی خود به متخصصان و کارشناسان بسپارید اوج وب یک گزینه خوب برای شماست اوج وب با استفاده از امکانات و ویژگی ها میتواند یک سایت خوب و حرفه ای را برای شما طراحی کند.