طراحی سایت ویژه نویسندگان

سایت نویسندگان چیست؟

اگر شما یک نویسنده هستید و به دنبال معروف شدن و درآمد بیشتری هستید به شما این مژده را میدم که  یکی از شغل هایی که میتوان با طراحی سایت به موفقیت و سود بیشتر رساند نویسندگی است افراد نویسنده در هر رسته ای میتوانند سایت خود را طراحی و ایجاد کنند.

یک سایت به نویسنده این امکان را میدهد که بتواند خود را بهتر معرفی کند و بتواند دوستداران کتاب و ادبیات را به خود جذب کند در واقع یک نویسنده میتواند در سایت خود قسمتی یا مقدمه ای از کتاب های خود را بارگزاری کند همچنین او میتواند کتاب های خود را به صورت اینترنتی به فروش برساند.

ویژگی های سایت نویسندگان

ما در این قسمت قصد داریم به ویژگی ها سایت نویسندگان بپردازیم:

اطلاعات من

یکی از بخش هایی که وجود آن بسیار مهم است بخش اطلاعات من است شما میتوانید در بخش اطلاعات من خود را به صورت مختصر یا کامل معرفی کنید برای افراد این موضوع اهمیت دارد که کتابی که میخوانند نویسنده آن چگونه فردیست و میتواند این بخش برای آنان بسیار جذاب باشد.

کتاب های من

یکی دیگر از بخش هایی که میتواند جذاب و تاثیر گذار باشد بخش کتاب های من یا نمونه کار های من است شما میتوانید در سایت های مختلفی بخشی را به نام نمونه کار های من مشاهده کنید اما برای شما که یک نویسنده هستید و کارتان نویسندگی است میتوانید بخشی را به نام کتاب های من ایجاد کنید و نام و اطلاعاتی درباره کتاب ها مثل رده سنی و… را به کاربران ارائه دهید این کار میتواند تاثیر خوبی داشته باشد که بعدا با آن آشنا میشویم.

جستجو کتاب

یکی از ویژگی هایی که سایت شما میتواند آن را برخوردار باشد بخش جستجو است که به کاربران این امکان را میدهد که بتوانند سریع تر به کتاب مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند و در کمترین زمان بتوانند کتاب مورد علاقه خود را پیدا کنند.

مزایای سایت نویسندگان

طراحی سایت برای شما که یک فرد نویسنده هستید میتواند مزایای خوبی داشته باشد که در ادامه با آنها آشنا میشویم:

معرفی نویسنده

معرفی نویسنده از مهم ترین مزیت های طراحی سایت برای نویسندگان است شما با داشتن سایت خود فرصتی یافته اید تا خود را به کاربران معرفی کنید.

فروش آنلاین کتاب

شما با داشتن سایت خود میتوانید کتاب های خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید حتی شما میتوانید کتاب خود را به صورت فایل PDF نیز به فروش برسانید یا کتاب های خریداری شده را برای افراد در سراسر کشور پست کنید.

نظرات خوانندگان

افراد خواننده که کتاب شما را مطالعه کرده اند میتوانند در سایت شما نظرات خود را درباره کتاب مورد نظر ارسال کنند . این کار باعث میشود افرادی که قصد خرید کتاب را دارند بتوانند یک کتاب خوب بسته به نوع علاقه خود خریداری کنند.

کتاب های من

همان طور که قبلا ذکر شد یکی از ویژگی هایی که یک سایت نویسنده برای بهتر شدن میتواند آن را دارا باشد بخش کتاب های من است در واقع شما میتوانید در این قسمت تمام کتاب های تالیف شده خود را بارگزاری کنید در کنار آن نیز میتوانید مقدمه ای از کتاب را برای جذب بهتر کاربران بنویسید و همچنین اطلاعاتی درباره کتاب ها را ذکر کنید این کار باعث میشود خواننده از کتاب های بیشتر شما اطلاع پیدا کند.

ارتباط خواننده با نویسنده

شما در سایت خود میتوانید ارتباط راحت تر و سریع تری با خوانندگان کتاب هایتان برقرار کنید همچنین میتوانید در سایت خود به سوالات و انتقادات آنها نیز پاسخ دهید.