طراحی سایت

شرکت اوج وب بکی از برترین شرکت های طراحی سایت در کشور است. شرکت اوج وب با داشتن ۱۰ سال سابقه کار می تواند یک سایت عالی و حرفه ای را برای انواع مشاغل طراحی و راه اندازی کند. طراحی سایت توسط شرکت اوج وب در زمینه های مختلف انجام می شود. شرکت اوج وب خدماتی بسیار زیادی را انجام می دهد، یکی از مهم ترین خدماتی که توسط این شرکت انجام می شود، طراحی سایت است. این شرکت علاوه بر طراحی و راه اندازی سایت، خدماتی دیگر چون تولید محتوا، سئو، تبلیغات گوگل یا گوگل ادوردز و غیره نیز انجام می دهد.

طراحی سایت برای مشاغل مختلف و در زمینه های متفاوتی انجام می شود. از انواع سایت هایی که توسط شرکت اوج وب طراحی و راه اندازی می شود می توان به سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی و غیره اشاره کرد. امکانات و ویژگی های این سایت ها با هم متفاوت و مختلف بوده.

امکانات و ویژگی های طراحی شده توسط شرکت اوج وب

سایت هایی که توسط تیم حرفه ای شرکت اوج وب طراحی و راه اندازی می شود از بهترین امکانات و ویژگی ها برخوردار است. از امکانات و ویژگی های یک سایت حرفه ای می توان به چندین گزینه زیر اشاره کرد. گزینه های ذکر شده فقط بخش بسیار کوچک و مهمی از ویژگی های یک سایت است.

طراحی سایت

وب سایت واکنشگرا

سایت هایی که توسط شرکت اوج وب طراحی می شوند همگی قابلیت سازگاری با تلفن همراه یا تبلت را دارا هستند. چرا که امروزه بیشتر کاربران فضای مجازی، از تلفن همراه استفاده می کنند.

امنیت وب سایت

امنیت یک سایت بسیار مهم بوده و سایت ها باید از امنیت کافی برخوردار باشند. سایت هایی که توسط شرکت اوج وب طراحی می شود همگی از امینت بالایی برخوردار هستند. امنیت یک سایت باعث می شود تا افراد احساس آرامش داشته و بتوانند محصولات و خدمات خود را به راحتی ارائه دهند.

طراحی ظاهری بسیار زیبای سایت

شرکت اوج وب بر اساس رنگ سازمانی یا رنگ مد نظر شما و با توجه به نوع سلیقه و سایتی که شما در نظر دارید، یک سایت بسیار زیبا برایتان طراحی و راه اندازی می کند. ظاهر سایت بسیار پر اهمیت و موثر است. کاربران بعد از ورود به سایت اولین چیزی که مشاهده و مورد بررسی قرار می دهند ظاهر سایت است بنابراین سایت ها باید از زیباترین ظاهر برخوردار باشند تا بتوانند در نگاه اول نظر کاربران را به خود جذب کنند.

مراحل طراحی سایت

طراحی سایت برای شما در چندین مرحله کلی انجام می شود. به طور کلی از مراحل طراحی سایت می توان گزینه های زیر را نام برد.

مشاوره رایگان

ابتدا در اولین قدم شرکت اوج وب برای شما مشاوره ی رایگان را در نظر گرفته است. در این مرحله تیم اوج وب با شناخت کامل شما می توانند نیاز و هدف شما را از سایت پیدا کرده و اقدام به یک سایت خوب کنند.

طراحی گرافیکی و توسعه فنی

بعد از شناخت نیاز شما برای کی سایت شرکت اوج وب اقدام به طراحی یک سایت می کند.

وارد کردن اطلاعات

در این مرحله اطلاعات شما نظیر عکس، آدرس، خدمات یا محصولات و غیره در سایت درج می شود.

تست فنی

بعد از وارد کردن اطلاعات و تکمیل سایت نوبت به تست کیفیت فنی سایت می رسد. در این مرحله سایت توسط شرکت اوج وب تست می شود.

تحویل سایت و آموزش

در مرحله آخر سایت به شما تحویل داده می شود. در کنار تحویل سایت برای افرادی که طراحی سایت خود را به شرکت اوج وب می سپارند، آموزش رایگان سایت و پشتیبانی یک ساله رایگان نیز در نظر گرفته شده. بعد از تحویل سایت به شما آموزش پشتیبانی سایت داده می شود و برای راحتی شما تا یک سال پشتیبانی سایت توسط خود تیم اوج وب صورت می گیرد.