خدمات سئو سایت و بهینه سازی

خدمات سئو سایت و بهینه سازی وبسایت

تعدادی از افراد تصور می کنند به صرف داشتن صفحه وب سایت، می توانند کسب و کارشان را رونق دهند و جامعه ی بزرگی از کاربران اینترنتی را بازار هدف خود قرار دهند، در حالی که هر حرفه و تخصصی برای داشتن مشتریان خود می بایست وبسایت خود را با قوانین گوگل پیاده سازی کند تا افرادی که از موتورهای جستجوگر گوگل برای پیدا کردن محصول و خدمات مورد نظر خود استفاده می کنند به سمت و سوی وبسایت شما بیایند، حال وظیفه ما آن است که از این قوانین پیروی کنیم و آن را در وب سایت خود اعمال کنیم.

مزایای سئو کردن وب سایت

پایین بودن هزینه سئو

پیاده سازی قوانین گوکل بر روی وب سایت موجب می گردد سایت شما به طور طبیعی پله های ترقی را طی کند و برخلاف تبلیغات پولی وب که تا زمان پرداخت هزینه در سطر اول گوگل هستید ترافیک سایت شما پس از اتمام بودجه تبلیغات با کاهش مواجه نمی شود و همچنان در سطر اول گوگل ماندگار می باشد.

بازگشت سرمایه بیشتر

گوگل هدفمندترین نتایجی را نمایش می دهد که نیاز مشتری را رفع کند، در نتیجه افرادی که به دنبال محصول و خدماتی هستند را به سمت و سوی وب سایت شما که قوانین سئو را رعایت کردید و محصول و خدمات خود را سئو نمودید و به موتورهای جستجوگر معرفی نموده اید می آورد و چون کاربران هدفمند آمده اند حداقل از ۱۰۰۰ کاربر از طریق تبلیغات کلیکی کسب می کنید، ۲% از آنها ممکن است به مشتری سایت تبدیل شوند. اما اگر همین تعداد کاربر از طریق سئو وارد سایت شوند، ۴% آنها احتمالا به مشتری تبدیل خواهند شد.

رقبا هم وبسایت خود را سئو می کنند

کسب و کارها و حرفه ها روز به روز نسبت به هدفمندی گوگل آشنا می شوند و از روش سئو سازی وبسایت استفاده می کنند در نتیجه زودتر از شما از این روش بهره می برند و رتبه بهتری از شما دارند و اگر قیمت و خدمات مناسبتری را ارائه دهند باز ترافیک وب سایت به سمت و سوی رقبایتان می رود.

معرفی کسب و کار خود به دیگران

همانطور که در دنیای سنتی خودمان روز به روز کسب و کارها گسترش پیدا می کنند (به قول معروف دست زیاد میشه) در بستر اینترنت هم روز به روز تعداد وب سایت ها افزایش می کند حال کسب درآمد در بین رقبا کار سختی می گردد اما به کمک سئو این فرایند بسیار راحت تر می گردد و امکان دیده شدن وب سایت شما افزایش می یابد

آیا شما می توانید وب سایت خود را سئو کنید؟؟

جواب ما به شما بله است. شما هم می توانید کسب و کار خود را سئو کنید اما می بایست قبل از شروع مقالات سئو را مطالعه کنید و ویدوهای آموزش سئو را ببنید که نیاز به گذاشتن زمان و وقت  کافی دارد و بدون صرف وقت امکان پذیر نیست

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *