نکاتی برای افزایش ترافیک سایت

با سلام خدمت مخاطبان محترم وب سایت ” اوج وب ” در این مقاله قصد داریم نکاتی برای افزایش ترافیک سایت را با یکدیگر بررسی کنیم. پس اگر شما نیز به دنبال افزایش بازدید کنندگان سایت خود هستید ما را همراهی نمایید.

۱.مقالات مرتبط با کلید واژه های مرتبط را انتشار دهید

همانطور که در مقالات قبلی نیز اشاره شد وب سایت نیاز به مقالات با کلمات کلیدی مناسب می باشد. زیرا ایجاد مقالات در یک زمینه خاص اشاره به این می کند که شما در این حوزه متخصص می باشید و احتمال خرید را افزایش می دهد. زیرا بسیاری از افراد مقالات شما را در سایت خود میگذارند که این باعث به وجود آوردن اعتبار و ترافیک برای سایت شما می شود.

۲.وبلاگ نویسی مهمان

وبلاگ نویسی مهمان یکی از راههای افزایش ترافیک سایت شما میباشد. زیرا که شما یک مقاله را در دیگر سایتی به اشتراک گذاشته اید که مرتبط با حوزه کاری شما میباشد و در نتیجه در پایین مطلب در قسمت نویسنده لینک سایت شما گذاشته می شود گوگل متوجه می شود که مقالات شما و آن سایت در یک حوزه می باشد و باعث افزایش رتبه در گوگل می شود و همچنین مخاطبین بر روی لینک نام شما می‌توانند کلیک کنند و به سمت سایت شما بیایند.

۳.استفاده از فروم ها یا انجمن ها

اگر شما در انجمن هایی عضو شده باشید که مرتبط با حوزه کاری شما میباشد و آن انجمن نیز به شما امکان و اجازه گذاشتن لینک در امضای خود را میدهد می توانید از این موقعیت به نحو احسن استفاده کنید و به جواب دیگر پست ها بپردازید و به صورت نامحسوس لینک خود را برای دیگران به نمایش بگذارید. این کار باعث می شود تا مردم با خواندن جواب ها و مطالب شما علاقه مند به بازدید از سایت شما باشند.

۴.امضای ایمیل خود را همین امروز ویرایش کنید

شما می توانید در پایین هر ایمیلی که ارسال می کنید یک لینک از سایت و توضیحی از کسب و کار خود را نیز ارسال نمایید تا وقتی ایمیل های شما ارسال می شوند امضای شما یک تبلیغی برای کسب و کارتان باشد. و همچنین دقت کنید که اگر این ایمیل فوروارد شود باعث می شود مخاطبین بیشتری آن را مشاهده کنند و در نتیجه می تواند افزایش رتبه سایت شما را به همراه داشته باشد.

۵.ایمیل مارکتینگ

همچنان در صنعت دیجیتال ایمیل مارکتینگ حرف اول را میزند، ولی ایمیل مارکتینگ اصولی و طبق قوانین قابل قبول می باشد. در صورتی که شما ایمیل های زیادی را بخرید و یا برای گروهی ایمیل مارکتینگ انجام دهید، منتظر بازخورد نتیجه قابل توجهی نباشید. زیرا این ایمیل ها یا اسپم می شود و یا اینکه به آن دقتی نمی شود. اگر که می‌خواهید اصولی این کار را انجام دهید، سعی نمایید ایمیل های افراد مشتاق به حوزه کاری خود را پیدا کنید. در نتیجه ایمیلی که برای این افراد می فرستید به مراتب قدرت باز شوندگی و خوانده شدن بالایی دارد.

۶.بازاریابی به کمک آپارات

اگر که شما فیلم های آموزشی دارید و می خواهید آنها را در سراسر اینترنت به نمایش بگذارید استفاده از آپارات و یوتیوب به شدت پیشنهاد می شود. زیرا که شما می توانید در توضیحات مربوط به ویدئو خود اشاره به سایت خود نیز بکنید که این باعث افزایش ترافیک سایت شما می شود.

۷.استفاده از عکس پروفایل به عنوان ابزار تبلیغاتی

حتماً در توضیحات تلگرام اینستاگرام فیسبوک و غیره سعی نمایید لینک سایت خود را اضافه نمایید. تا کسانی که پروفایل شما را بررسی می کنند بتوانند به سایت شما سوق داده شوند. در نتیجه با یک کلیک می‌توانند افزایش ترافیک برای سایت شما را به ارمغان بیاورند.

۸.در شبکه‌های اجتماعی مسابقه برگزار کنید

شما برای افزایش ترافیک سایت خود می توانید ۱ مسابقه در شبکه‌های اجتماعی برگزار کنید و افراد را به سمت سایت خود سوق دهید زیرا این کار باعث افزایش ترافیک و افزایش قدرت برند شما در بین مردم خواهد شد.

۹.تبادل لینک را فراموش نکنید

تبادل لینک باعث می شود تا مخاطبین شما در سایت دیگر به سایت شما سوق داده شوند که این کار علاوه بر افزایش رتبه سایت شما در گوگل باعث می‌شود ترافیک سایت شما را نیز تا حدی افزایش دهد.

۱۰.ارائه محصولات، خدمات، و ویدیو های رایگان

شما می توانید به راحتی با انتشار یک ویدئو در اینترنت نسبت به افزایش بازدیدکنندگان خود اقدام کنید. زیرا که شما در ویدیوهای خود آدرس سایت خود را قرار داده اید که این باعث افزایش ترافیک سایت می باشد. و یا اینکه در مقاله آموزشی که ارائه داده اید میتوانید سایت خود را نیز درج نمایید که افرادی که مشتاق به حوزه کاری شما می باشند به وب سایت شما مراجعه نمایند

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *