نکات انتخاب شرکت طراحی سایت

در هنگام انتخاب یک شرکت طراحی سایت باید به چه نکاتی دقت نمود؟

۱.رعایت استاندارد ها در طراحی

رعایت اصول استاندارد طراحی سایت باعث می‌شود تا موتورهای جستجوگر به سایت شما رتبه دهند و نیز کاربران بیشتری با سایت شما تعامل داشته باشند و افراد بتوانند به تمامی قسمت های محتوایی سایت دسترسی داشته باشند.

۲. گرافیک در طراحی وب سایت

یکی از مهمترین و اساسی ترین نکات در طراحی وب سایت گرافیک ها می باشد زیرا ظاهر یک سایت در اولین نگاه به مخاطب القا می کند که به دیدن سایت ادامه دهد و یا سایت را ببندد زیرا ظاهر سایت اولین چیزی که به چشم می آید و در صورتی که وب سایت شما گرافیکش ضعیف باشد باعث می شود محتوای وب سایت شما نیز قربانی گرافیک شود.

پس دقت کنید یک سایت می بایست در عین سادگی زیبایی نیز داشته باشد پس حتماً یک شرکتی خوب که دارای طراحان گرافیکی خوش سلیقه و خوش ذوق می باشند را انتخاب نمایید.

۳.مدیریت آسان سایت

سیستم مدیریت محتوایی که شرکت طراحی سایت در اختیار شما می گذارد می‌بایست ساده و راحت باشد تا شما بتوانید به راحتی سایت خود را ویرایش نمایید.

۴.بهینه سازی یا سئو کردن وب سایت برای موتورهای جستجو کرد

شرکت طراحی وب سایت خوب می داند که چه روش های بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر را پیاده نماید و در مراحل طراحی و کدنویسی استفاده نماید زیرا در صورت استفاده نادرست از تکنیک های بهینه سازی نه تنها باعث گرفتن نتیجه مطلوب نمی شود بلکه باعث جریمه شدن یا پنالتی از سمت گوگل نیز می‌شود.

شرکت های موفق بدین منظور پروژه زیر را دنبال می کنند

۱.استاندارد سازی کدهای html و css و js در وب سایت

۲.ایجاد ساختار مناسب و نقشه سایت برای سهولت دسترسی موتورهای جستجوگر وب سایت

۳. بررسی کلمات کلیدی مرتبط با محتوای وب سایت شما

۴.درست کردن لینک های مناسب و مرتبط با سایت شما برای ارتقا یافتن جایگاه وب سایت در نتایج موتورهای جستجوگر

۵.بررسی رقبای شما

شرکت طراحی سایت شما می بایست رقبای کسب و کار شما را بررسی کند و با توجه به بررسی وب سایت آنها، برای شما وب سایت طراحی کند که امکان رقابت با رقبای تجاری شما را داشته باشد

۶.روابط عمومی بالای شرکت

در جلسه و مذاکراتی که با شرکت طراحی سایت خود دارید متوجه کیفیت روابط عمومی شرکت ها نیز خواهید شد که بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا که شما پس از طراحی وب سایت خود نیاز به پشتیبانی شرکت ها خواهید داشت و یک شرکت خوب از پرسنل پشتیبان خود میخواهد که با حوصله و در کوتاهترین زمان مشکلات شما را بررسی و رفع نماید.

هزینه طراحی سایت

معمولاً هزینه طراحی یک سایت با توجه به خدماتی از طرف شرکت ها ارائه می شود تعیین می شود زیرا یک شرکت خوب بهترین خدمات را با هزینه منصفانه ارائه می نماید.

متاسفانه با وجود تمامی موارد ذکر شده هیچ نظارتی در حوزه طراحان وب سایت و گرافیست ها وجود ندارد و هر کسی با داشتن دانش اندکی دست به طراحی می زند و صاحبان مشاغل که به علت نداشتن اطلاعات کافی از این حوزه به آنها اعتماد می‌کنند و پروژه خود را به کسانی می سپارند که صلاحیت کافی و لازم را ندارند و در طولانی مدت متوجه می شوند که با وجود هزینه هایی که پرداخت کرده‌اند به اهداف تجاری خود نرسیدند و و حتی نتایج معکوس نیز گرفتند پس دقت نمایید تیمی که قرار است سایت شما را طراحی کنند درست انتخاب شود زیرا در صورتی که درست انتخاب کنید هزینه نکرده‌اید بلکه یک سرمایه‌گذاری بر روی کسب و کار خود کرده اید.

شما می توانید مشاوره رایگان در رابطه با طراحی سایت حرفه ای خود از کارشناسان ما داشته باشید و بدون اینکه از شما هزینه گرفته شود و یا خواستار همکاری با شرکت ما باشیم می توانید به راحتی اهداف خود را مشخص نمایید و به آنها برسید.

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *