وب سایت شرکتی چیست؟

[cz_title id=”cz_62038″]

وب سایت شرکتی چیست؟

پیشرفت علم زندگی ما را متحول و در زندگی ما تحولاتی ایجاد کرده است همچنین پیشرفت علم در کسب و کار نیز تحولاتی را به وجود اورده . یکی از این تحولات تبدیل کسب و کار فیزیکی به کسب و کار آنلاین بوده که به افراد این امکان را میدهد که شعبه دوم کسب و کار خود را در اینترنت بنا کنند.

در حال حاضر افراد قبل از اینکه به یک شرکت یا واحد صنفی مراجعه کنند آن را در گوگل سرچ میکنند تا از خدمات ارائه شده و نوع شرکت و… مطلع شوند.

در کل طراحی سایت شرکتی برای یک شرکت و یا یک واحد صنفی امری ضروریست.

[/cz_title]

[cz_image id=”cz_48637″ image=”3599″][/cz_image]
[cz_gap][cz_title id=”cz_33580″]

ویدیو : ویژگی های وب سایت شرکتی

[/cz_title][cz_gap height=”35px”]

[cz_gap]
[cz_image id=”cz_53841″ image=”3600″][/cz_image][cz_gap height=”300px”][cz_image id=”cz_94596″ image=”4082″][/cz_image]
[cz_title id=”cz_17754″]

ویژگی های سایت شرکتی

ظاهر سایت

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک وبسایت شرکتی باید داشته باشد این است که دارای یک ظاهر خوب و منحصر به فرد باشددر واقع شما میتوانید از رنگ های زیبا و ارامش بخش برای بهتر شدن سایت خود استفاده کنید سایت شما نیز میبایست ظاهری ساده داشته باشد زیرا شرط زیبایی در سادگیست.

امنیت سایت

سایت شرکتی شما باید امنیت بالایی داشته باشد زیرا برخی از افراد در سایت های خود از درگاه بانکی استفاده می کنند یا مطمئنا شما در سایت های شرکتی خود مطالبی محرمانه دارید به همین دلیل باید امنیت سایت شما بالا باشد.

ریسپانسیو بودن سایت

یکی دیگر از ویژگی های سایت که باید به آن توجه ویژه ای داشته ریسپانسیو بودن سایت یا همان سازگاری با موبایل است امروزه بیشتر کاربران فضای مجازی از موبایل و تبلت استفاده میکنند و اگر سایت شما با موبایل و تبلت سازگار نباشد مطمئنا مشتریان خود را از دست داده اید.

سئو

سئو یکی دیگر از ویژگی هاییست که یک سایت شرکتی باید داشته باشد بعضی از افراد قبل از مراجعه به شرکت مورد نظر آن را در گوگل سرچ میکنند و اگر سایت شما سئو مناسبی داشته باشد قطعا از رقبای خود پیشی گرفته اید و بالعکس.

بالا بودن سرعت لود

یکی از چیزهایی که معمولا افراد به آن توجه ندارند سرعت لود یک سایت است بهترین زمانی که یک سایت باید لود شود زمان کم تر از۵ ثانیه است توصیه میکنیم این مورد را حتما جدی بگیرید زیرا برخی از کاربران علاقه زیادی به منتظر ماندن ندارند.

هماهنگ بودن صفحات

شما در طراحی سایت خود باید توجه داشته باشید که صفحات هماهنگ باشند و جوری نباشد که وقتی کاربر وارد صفحه جدید میشود احتمال بدهد که به اشتباهی وارد شده شما در این مورد باید توجه کنید که فونت و رنگ ها با هم مطابق و مثل هم باشد.[/cz_title]

[cz_gap][cz_title id=”cz_72872″]

ویدیو : مزایا وب سایت شرکتی

[/cz_title][cz_gap height=”35px”]

[cz_gap]
[cz_title id=”cz_110942″]

مزایای سایت های شرکتی  

سایت های شرکتی مزایا خاص خودشون را دارا هستند ما قصد داریم در این قسمت به مزایای سایت های شرکتی بپردازیم.

دسترسی شبانه روزی

یکی از مهم ترین مزایای طراحی سایت شرکتی دسترسی ۲۴ ساعته یا شبانه روزیست کاربران و مشتریان شما میتوانند در هر ساعتی از شبانه روز از خدمات برخوردار باشند.

بالا رفتن اعتماد و اعتبار

یکی دیگر از این مزایا این است که شما با داشتن یه وب سایت خوب که خیلی خوب طراحی شده و محتوای آن مناسب است اعتبار شما در بین کاربران و مشتریان بالا رفته و انها بیشتر به شما اعتماد میکنند.

افزایش فروش

شما با داشتن سایت شرکتی میتوانید فروش خود را نیز افزایش دهید و درامد بیشری کسب کنید زیرا شما کاربران جدیدی را در اینده خواهید داشت.[/cz_title]

[cz_image id=”cz_37681″ image=”3602″][/cz_image]
[cz_gap height=”35px”]
[cz_image id=”cz_63568″ image=”3603″][/cz_image]
[cz_title id=”cz_44347″]

سایت های شرکتی یا فروشگاهی

سایت های شرکتی در جهت نمایش نمونه کار ها طراحی و ایجاد میشوند و صرفا جهت معرفی خدمات و معرفی محصولات میباشد و درگاه های بانکی جز امکانات سایت های شرکتی نیستند.

اما سایت های فروشگاهی در جهت فروش و عرضه محصولات به کاربران و مشتریان میباشد سایت های فروشگاهی از این امکان برخوردار هستند که به وب سایت خود درگاه بانکی اضافه کنند.

پیشنهاد ما این است که اگر شما قصد فروش و عرضه محصولات خود را دارید بهترین انتخاب رای شما سایت فروشگاهی است اما اگر قصد شما نمایش نمونه کار ها و تبلیغات است سایت شرکتی برای شما مناسب است برای آگاهی بیشتر از سایت فروشگاهی میتوانید مقاله سایت فروشگاهی را مطالعه فرمایید.

[/cz_title]

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *