[cz_gap height=”40px”]
[cz_title id=”cz_96186″]

وب سایت شخصی چیست؟

وب سایت ها انواع متفاوت و متعددی دارند یک نوع از آنها وب سایت شخصی است که ویژگی ها و کاربرد های خاص خودش را دارد که در ادامه با آنها بیشتر آشنا خواهیم شد.

افراد میتوانند به هر دلیلی مثلا برای توسعه شغل و حرفه خود یا بازاریانی یا شاید تبدیل کسب و کار خود وبسایت های شخصی را ایجاد کنند که در داخل آن محتوای مربوط به خود افراد در آن نوشته شده باشد. افراد میتوانند برای معرفی بهتر خود و شغلشان سایت های شخصی را ایجاد میکنند: مثل سایت های بازیگران ، خوانندگان ، هنرمندان ، افراد معروف ،پزشکان و…

[/cz_title]

[cz_image id=”cz_30046″ image=”3616″][/cz_image]
[cz_gap height=”40px”]
[cz_image id=”cz_79711″ image=”3618″][/cz_image][cz_gap height=”239px”][cz_image id=”cz_69299″ image=”4086″][/cz_image]
[cz_title id=”cz_100782″]

ویژگی های سایت شخصی چیست؟

ما در این بخش قصد داریم به ویژگی هایی که یک سایت شخصی باید آنها را دارا باشد بپردازیم:

ریسپانسیو بودن

یکی از ویژگی هایی که یک سایت شخصی باید داشته باشد این است که واکنش گرا یا ریسپانسیو باشد . به طور کلی سایت های شخصی در کنار سازگاری با کامپیوتر باید با موبایل و تبلت زیر سازگار باشند.

تماس با من

شما میتوانید در وبسایت خود یک قسمت با عنوان تماس با من ایجاد کنید تا کاربران بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند همچنین شما میتوانید در وب سایت خود و در بخش تماس با من آدرس شبکه های اجتماعی خود را بنویسید.

درباره من

توجه داشته باشید که سایت شخصی برای شما و درباره شما هست پس یک ویژگی که به طور حتمی باید وب سایت شما آن را شامل باشد بخش درباره من است . سایت شخصی شما باید در قسمت درباره من شما , حرفه و شغلتان را به صورت خیلی خوبی معرفی کند شما با کمک این بخش به کابران کمک کردیده اید که شما را به خوبی بشناسند.

انعطاف بالا

یکی دیگر از ویژگی هایی که یک سایت شحصی شما باید داشته باشد انعطاف بالای آن است به طور کلی سایت شما باید اعطاف پذیر باشد تا بتواند به خوبی به نیاز های کاربر سایت پاسخ دهد.

نام دامنه ی خوب

نام دامنه یکی از مم ترین ویژگی هایی است که یک سایت شخصی خوب باید آن را دارا باشد در واقع هویت شما در اینترنت همان دامنه شماست پس باید سایت شما از دامنه خوبی برخوردار باشد.

محتوای متنی و تصویری خوب

سایت شخصی شما باید محتوای خوبی داشته باشد تا کاربر از خواندن و دیدن آن لذت ببرد و محتوا خسته کننده نباشد وب سایت شخصی میتواند شامل عکس ها و ویدیو های جذاب و همچنین محتوای متنی زیبا و در عین حال ساده باشد.

ظاهر سایت

به ظاهر سایت باید به خوبی توجه کرد زیرا یک کابر در نگاه اول ظاهر سایت شما را بررسی میکند سایت شما نباید فضای پیچده و گیج کننده ای داشته باشد تا باعث خسته شدن کاربر شود همچنین شما باید در سایت خود رنگ ها و فونت های زیبا استفاده کنید تا فضای سایت برای کاربر دلنشین باشد.[/cz_title]

[cz_gap][cz_title id=”cz_87533″]

ویدیو : مزایا وب سایت شخصی

[/cz_title][cz_gap height=”30px”]

[cz_gap]
[cz_title id=”cz_50640″]

مزایای سایت شخصی

در این قسمت قصد داریم به مزایای سایت شخصی بپردازیم:

برند سازی

اولین مزیتی که میخواهیم به آن بپردازیم برند سازی شخصی است شما با داشتن سایت شخصی خود به عنوان یک برند در فضای اینترنت مطرح میشوید.

بالا رفتن دانش شخصی

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت شخصی بالا رفتن و افزایش دانش شخصی است اگر شما جز آن دسته ای هستید که ترجیح میدهند محتوای سایتشان را خود بنویسند باید به شما این مژده را بدهم که این کار شما باعث بالا رفتن دانش شخصی شما میشود.

بازاریابی

در واقع داشتن سایت شخحصی یه نوع بازاریابی نیز به حساب میاد برنابراین شما با داشتن یک سایت شخصی به معرفی خود میپردازید و این سایت میتواند شما را به خوبی به کاربران معرفی کند و آنها میتوانند در مواقع مختلف به شما مراجعه کنند.

روزمه قوی

یکی دیگر از مزایای طراحی و ایجاد سایت های شخصی ارائه روزمه است کاربران با مطالعه سایت شما میتوانند شما را بهتر بشناسند و از حرفه و توانایی های شما باخبر شوند به طور کلی اگر شما بخواهید روزمه های خود را به یک فرد معرفی و ارائه کنید میتوانید آدرس سایت خود را به مفرد مقابل بدهید.

افزایش اعتبار

شما با داشتن یک سایت شخصی میتوانید اعتبار خود را میان کاربران , طرفداران و حتی مشتریان خود بالا ببرید به این نکته توجه داشته باشید که شبکه های اجتماعی به تنهایی نمیتواند شما را به خوبی معرفی کند شما با داشتن یک سایت شخصی در کنار شبکه های اجتماعی خود از اعتبار بالاتری برخوردار هستید.

جذب مشتری

توجه کنید شما با داشتن سایت شخصی میتوانید مشتریان جدیدی جذب کنید علاوه بر این میتوانید هر از گاهی تعدادی از نمونه کار های خود و مطالب مربوط به کار خود را برای مشتریان قدیمی خود ارسال کنید تا دوباره به سوی شما بازگردند.[/cz_title]

[cz_image id=”cz_77880″ image=”4088″][/cz_image][cz_gap height=”201px”][cz_image id=”cz_91529″ image=”4087″][/cz_image][cz_gap height=”201px”][cz_image id=”cz_79805″ image=”3617″][/cz_image]
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *