[cz_gap height=”40px”]
[cz_title id=”cz_78565″]

سایت تولیدی چیست ؟

امروزه برخی از افراد به فکر پیشرفت هستند یکی از قدم های بزرگی که میتوان برای پیشرفت در واحد تولیدی و حتی شغل های دیگر برداشت ایجاد و طراحی یک سایت خود است که به شما کمک میکند تا درآمد بالاتری کسب کنید . ایجاد سایت نه تنها برای واحد های تولیدی بلکه برای تمام شغل های میتواند باعث پیشرفت شود.

شما با طراحی یک سایت تولیدی میتوانید درکنار پیشرفت سود بیشتری را نیز کسب کنید البته به شرطی که سایت تولیدی خود را به خوبی و به نحو احسنت طراحی کرده باشید یا طراحی سایت خود را به عهده یک مختصص و خوب و حرفه ای بگذارید.

[/cz_title]

[cz_image id=”cz_80544″ image=”3886″][/cz_image]
[cz_gap height=”40px”]
[cz_image id=”cz_50380″ image=”3887″][/cz_image][cz_gap height=”192px”][cz_image id=”cz_25547″ image=”4092″][/cz_image]
[cz_title id=”cz_24412″]

ویژگی های سایت تولیدی

ما در این قسمت قصد داریم به ویژگی هایی که یک سایت تولیدی باید آن را دارا باشد بپردازیم:

سئو

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که تمام سایت ها نه تنها سایت تولیدی برای بهتر بودن بایدآن را برخوردار باشند سئو و بهینه سازی خوب و عالی است.

ظاهر زیبا

سایت تولیدی شما باید ظاهری زیبا داشته باشد تا بتواند نظر کاربران و مشتریان را جلب و آنها را به خود جذب کند سایت تولیدی شما میبایست رنگ ها ، فونت ها و حتی محتوا هایی خوبی را شامل باشد حتی محتوای یک سایت نیز میتواند در جذب یک کاربر موثر باشد بنابراین پیشنهاد میشود از متن های زیبا و قابل فهم و همچنین از عکس های باکیفیت استفاده کنید توجه کنید که سایت شما در عین سادگی زیبا و منحصر به فرد باشد.

اطلاعات

خوب است سایت های تولیدی قسمتی را به عنوان اطلاعات دارا باشند شما میتوانید در آن قسمت متن ، عکس و فیلم های مربوط به شرکت و واحد تولیدی خود را برای معرفی بهتر خود بارگزاری کنید

سرعت لود

یکی دیگر از ویژگی هایی که یک سایت خوب باید آن را دارا باشد سرعت لود یا سرعت بارگزاری بالا است در حال حاضر افراد سایت هایی را میپسندند که سریع تر لود میشوند و سرعت بارگزاری بالا تری نسبت به سایت های دیگر دارند.

تاریخچه

یکی از نکاتی که لازم به ذکر است تا توجه بیشتری به آن شود تاریخچه یک شرکت و واحد تولیدی است شما میتوانید در ثسمت تاریخچه از گذشته شرکت یا واحد تولیدی خود بنویسید تا افراد بتوانند از گذشته شرکت شما اطلاعات قابل توجه ای را کسب کنند.

ریسپانسیو بودن

توجه کنید که خوب است تمام سایت ها قابلیت ریسپانسیو یا همان سازگاری با موبایل و تبلت را داشته باشند زیرا امروزه بیشتر کاربران فضای مجازی از موبایل استفاده میکنند و اگر سایت شما با موبایل سازگاری نداشته باشد به طور حتمی تعدادی از کاربران را از دست داده اید.[/cz_title]

[cz_gap height=”45px”]
[cz_video_popup type=”2″ icon=”fa czico-015-play” id=”cz_90135″ mp4=”http://dll.owjweb.com/video/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C%20%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%20%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF%DB%8C.mp4″ image=”3894″ title=”طراحی سایت تولیدی چیست؟” subtitle=”مزایای طراحی سایت تولیدی” sk_icon=”font-size:41px;color:#ffffff;background-color:#ea324b;” sk_title=”background-color:rgba(58,53,55,0.7);”]
[cz_gap]
[cz_title id=”cz_83790″]

مزایای طراحی سایت تولیدی

افزایش اعتبار

یکی از مزایای طراحی و ایجاد یک سایت تولیدی افزایش اعتبار و بالا رفتن اعتبار شما در بین مشتریان است در واقع شما با داشتن یک سایت خوب به بالا رفتن اعتبار خود کمک شایانی کرده اید.

خدمات رسانی شبانه روزی

یک سایت تولیدی به شما این امکان را میدهد که در کل روز حتی در هنگام شب و در روز های تعطیل خدمات خود را به کاربران و مشتریان خود ارائه دهید و خود را به آنان معرفی کنید.

ارتباط راحت و سریع

مشتریان شما میتوانند به صورت مجازی و آنلاین  با شما ارتباط برقرار کنند این ارتباط خیلی سریع و راحت انجام میشود این ارتباط سریع انجام میگیرد بنابراین مقدار قابل توجه ای از زمان و وقت شما و مشتریانتان صرفه جویی شده است.

هزینه

یکی از نکاتی که در طراحی سایت باید به آن توجه بسیاری کرد هزینه کم و نسبتا رایگان آن است همان طور که قبلا ذکر شده است یک سایت تولیدی میتواند برای شما سود آور باشد در صورتی که شما با هزینه خیلی کم سایت خود را طراحی کرده اید.

مشاوره

شما در سایت خود میتوانید به صورت آنلاین به کاربران سایت مشاوره بدهید.[/cz_title]

[cz_image id=”cz_17981″ image=”3888″][/cz_image][cz_gap height=”141px”][cz_image id=”cz_29247″ image=”4093″][/cz_image]
[cz_gap height=”40px”]
[cz_title id=”cz_37952″]

اگر شما یک تولید کننده هستید میتوانید یک سایت خوب را طراحی کنید یا با خیالی راحت طراحی سایت خود را به عهده ما بگذارید.

[/cz_title]

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *