[cz_title id=”cz_27985″]

طراحی سایت بیمه

با پیشرفت علم تغییرات متعددی در زندگی انسان ها رخ داده است پیشرفت علم در کسب و کار انسان ها نیز تغییراتی به وجود آمده است که میتواند باعث سود بیشتر شود یکی دیگر از شغل هایی که میتوان با تبدیل کسب کار سنتی به کسب و کار انلاین و ایجاد سایت آن به سود بیشتر و بهتر رسید شغل کارگزاری بیمه است شما با ایجاد یک سایت بیمه میتوانید خدمات خود را در سایت بیمه خود نیز ارائه دهید و به معرفی بهتر خود بپردازید.

[/cz_title]

[cz_image id=”cz_36597″ image=”4184″][/cz_image]
[cz_gap]
[cz_image id=”cz_32837″ image=”4185″][/cz_image][cz_gap height=”300px”][cz_image id=”cz_74395″ image=”4191″][/cz_image]
[cz_title id=”cz_24246″]

امکانات و ویژگی سایت بیمه

سایت ها ویژگی ها و امکانات متعدد و خاص خود را دارند سایت بیمه نیز همانند بقیه سایت ها ویژگی های مخصوصی دارد اگر شما به دنبال ایجاد یک سایت پر بازدید و عالی هستید خوب است از بیشتر ویژگی ها و امکاناتی که ارائه میشود استفاده کنید در ادامه به امکانات و ویژگی هایی که در طراحی سایت بیمه یا سایت کارگزاری بیمه مورد توجه قرار میگیرید میپردازیم.

صفحه درباره ما

یکی از مهم ترین ویژگی ها و امکاناتی که میتواند آن را در سایت بیمه پیاده کرد ایجاد صفحه درباره ما است شما با ایجاد صفحه درباره ما میتوانید به معرفی کارگزاری خود در فضای وب بپردازید.

مشاوره آنلاین

شما نیز میتوانید در سایت بیمه خود با ایجاد قسمتی با عنوان مشاوره یا گفتگو به مشاوره آنلاین مشتریان و کاربران سایت خود بپردازید به آنها به صورت آنلاین مشاوره بدهید.

فرم تماس با ما

اگر به دنبال طراحی یک سایت عالی هستید خوب است قسمتی را با عنوان تماس با ما ایجاد کنید تا کاربران با مراجعه به آن بتوانند به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند شما میتوانید در این بخش اطلاعات مربوط به تماس ، ادرس نمایندگی ، ادرس اینترنتی و… را ارائه دهید توجه کنید که در مواقعی کاربران نیاز دارند تا با شما یا متخصصان کارگزاری شما صحبت کنند و ایجاد قسمت تماس با ما میتواند در این جهت سودمند باشد.

گالری تصاویر و سوابق فعالیت ها

شما میتوانید در سایت بیمه خود انواع تصاویر و کلیپ ها را در رابطه با فعالیت خود بارگزاری کنید همچنین میتوانید از فعالیت های خود در این زمینه نیز مطالبی مانند عکس ، فیلم یا متن را ارائه دهید خوب است بدانید بارگزاری عکس در رابطه با موضوع سایت میتواند بسیار سومند باشد و شما نیز میتوانید در سایت بیمه خود انواع متفاوتی از تصاویر را بارگزاری کنید.

معرفی شبعات

شما نیز میتوانید در سایت خود به معرفی شبعات دیگر نیز بپردازید.

انتقادات و پیشنهادات

خوب است که در سایت خود قسمتی برای ارسال انتقادات و پیشنهادات کاربران و مشتریان خود ایجاد کنید این انتقادات و پیشنهادات میتواند به شما و دیگران کمک های زیادی کنندهمچنین شرکت شما میتواند از پیشنهادات بهره و استفاده خوبی ببرد.

ثبت مقالات مرتبط

میتوانید در سایت بیمه خود انواع متفاوت و متعددی از مقالات مرتبط با بیمه را بارگزاری کنید این مقالات میتوانند موضوعاتی مختلفی داشته باشند برای مثال شما میتوانید مقاله ای در رابطه با قوانین و مقررات بیمه ها ، انواع بیمه ها و هر چیزی که یک کاربر به آن نیاز پیدا کند را در سایت ثبت کنید توجه کنید که توضیح بیمه ها میتواند به کاربران کمک زیادی کند و در نتیجه سایت شما بازدیدی بیشتری داشته باشد.[/cz_title]

[cz_gap]
[cz_title id=”cz_89035″]

توضیح انواع بیمه

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک سایت بیمه باید آن را دارا باشد و نبودن آن یک نقص بزرگ را در سایت ایجاد میکند قسمت توضیح انواع بیمه است سایت بیمه شما باید مطالبی در رابطه با انواع بیمه ها ، ویژگی ها و مشخصات دقیق آنان را دارا باشد.

ریسپانسیو بودن

خوب است سایت بیمه شما با انواع موبایل های هوشمند و انواع تبلت ها سازگاری داشته باشد همان طور که میدانید ریسپانسیو نبودن سایت ها یا سازگار نبودن آنان یک مشکل بزرگ سایت هاست که کاربرانی که برای ورود به سایت از موبایل و تبلت استفاده میکنند با آن روبرو هستند.

فرم درخواست بیمه و ثبت نام بیمه

یکی از کارهایی که برای شما و کاربران و مشتریان شما نیز سودمند است ارائه فرم درخواست بیمه و ثبت نام بیمه به صورت آنلاین است این ویژگی به افراد کمک میکند تا در منزل حق بیمه ، ثبت نام بیمه و.. را بپردازند.

اخبار

یکی از قدم هایی که شما میتوانید در جهت بهتر شدن سایت خود بردارید این است که از اخبار و مقاله های داغ و جدید در سایت خود بارگزاری کنید شما میتوانید با استفاده از سایت های معتبر اخبار داغ و جدید را جمع آوری کرده و در سایت خود قرار دهید تا کاربران جهت اطلاع بیشتر به سایت شما مراجعه کنند.

و امکانات دیگری که با آنها به صورت مختصر آشنا خواهیم شد:

 • فرم یادآوری انقضاء بیمه

 • دسترسی به موقعیت مکانی

 • اطلاع رسانی مشتریان به کمک سایت

 • امکان برگزاری نظرسنجی به صورت آنلاین

 • ماژول جستجو

 • دسته بندی بیمه ها

و….

[/cz_title]

[cz_image id=”cz_69655″ image=”4186″][/cz_image]
[cz_gap]
[cz_image id=”cz_56702″ image=”4188″][/cz_image]
[cz_title id=”cz_40640″]

مزایای ایجاد سایت بیمه

در ادامه با مزیت های طراحی و ایجاد یک سایت بیمه آشنا خواهیم شد:

افزایش اعتبار و برند سازی

یکی از مهم ترین مزایای ایجاد و طراحی یک سایت بیمه افزایش اعتبار شماست شما با داشتن یک سایت بیمه خوب در واقع برند سازی کرده اید همچنین ایجاد یک سایت باعث افزایش اعتبار و جلب اعتماد کاربران و مشتریان میشود.

ارائه خدمات به صورت شبانه روزی

یکی دیگر از مزایای سایت بیمه ارائه خدمات به صورت شبانه روزی یا ۲۴ ساعته است افراد میتوانند در هر زمانی و در هر ساعتی از روز به سایت شما مراجعه کنند و از خدمات سایت بیمه شما بهره ببرند در واقع شما در هنگام شب و هنگامی که در حال استراحت هستید نیز ممکن است سود کنید.

معرفی بهتر و بیشتر

هنگامی که شما از سایت بیمه برخوردار باشید افراد با یک جستجو در گوگل میتوانند شما را پیدا کنند و با شما به صورت آنلاین آشنا شوند توجه داشته باشید که هنگام سرچ در گوگل ممکن است سایت های بیمه دیگر نیز وجود داشته باشد و ممکن است افراد سایت ها را مقایسه کنند پس اگر سایت شما زیبا و خوب طراحی شود باعث اعتماد کاربران گوگل به شما میشود.

جذب مشتریان بیشتر

همان طور که میدانید برخی از افراد قبل از اینکه به مکانی مراجعه کنند و به صورت حضوری از خدمات ارائه شده استفاده کنند آن را در گوگل سرچ میکنند پس اگر شما از یک سایت خوب برخوردار باشید و در کنار کسب و کار سنتی یک کسب و کار انلاین برای خود داشته باشید باعث میشود افراد نه تنها به صورت حضوری بلکه به صورت مجازی و به صورت آنلاین نیز از خدمات شما بهره مند شوند این بهره مندی به منظور جذب مشتریان بیشتر است در واقع سایت بیمه از همه لحاظ باعث جذب مشتری میشود.

[/cz_title]

[cz_gap]
[cz_title id=”cz_48559″]

خدمات رسانی فرا منطقه ای

اگر شما یک سایت بیمه خوب را طراحی و ایجاد کنید میتوانید به افرادی که در مناطق مختلف هستند هم خدمات مختلف ارائه دهید مثلا اگر شما ساکن شهری در شمال کشور هستید علاوه بر افرادی که در نزدیکی شما هستند افرادی که در جنوب کشور هم هستند میتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند.

ارتباط بیشتر با کاربران

اگر سایت بیمه شما از امکاناتی خوبی برخوردار باشد مثلا کاربران بتوانند در سایت شما انتقادات و پیشنهادات خود را بیان کنند یا مشتریان بتوانند سوالات خود را مطرح کنند . این کار ویژگی ها باعث ارتباط بیشتر شما با کاربران و مشتریان شما میشود در نتیجه شما میتوانید از پیشنهادات و انتقادات کاربران در جهت بهتر شدن سایت خود استفاده کنید.

آشنایی کاربران با انواع بیمه ها

اگر شما در سایت خود از مقاله های مختلف در رابطه با انواع بیمه ها را قرار دهید باعث میشود کاربران و مشتریان شما با انواع بیمه ها آشنا شوند از مشخصات دقیق آن اطلاع پیدا کنند این کار علاوه بر آگاهی مشتریان و کاربران سایت شما در رابطه با انواع بیمه ها باعث جذب مشتریان بیشتر نیز میشود.

کاهش اتلاف وقت

توجه کنید که ایجاد یک سایت بیمه در جلوگیری از اتلاف وقت نیز مؤثر است زیرا باعث میشود که افراد در خانه و هر جای دیگر بتوانند هزینه های بیمه خود را پرداخت و درخواست بیمه کنند همچنین طراحی و ایجاد سایت بیمه باعث ارتباط راحت تر شما با مشتریانتان شده و در نتیجه شما میتوانید در هر زمانی و در مکانی به افراد مشاوره دهید و از هدر رفتن وقتی که برای رفت و آمد صرف میکردید جلوگیری میشود.

طراحی سایت بیمه در زمینه های :

 • بیمه مسافرتی
 • بیمه تکمیلی
 • بیمه آتش سوزی
 • بیمه حوادث
 • بیمه اتومبیل
 • بیمه مسئولیت
 • بیمه طرح مخصوص
 • بیمه مهندسی
 • بیمه باربری

و… انجام میگیرد.

[/cz_title]

[cz_image id=”cz_26428″ image=”4189″][/cz_image]
[cz_gap]
[cz_image id=”cz_27291″ image=”4190″][/cz_image]
[cz_title id=”cz_94395″]

عوامل مؤثر بر قیمت طراحی سایت بیمه

یکی از نگرانی های مهم شما در طراحی یک سایت خوب قیمت و هزینه آن است.

ما قصد داریم برای راحتی و کاستن از نگرانی شما به عواملی که در افزایش و کاهش قیمت مؤثر است بپردازیم:

 • افزایش امنیت سایت
 • ظاهر سایت
 • فضای جذاب
 • اضافه کردن امکانات خاص
 • ایجاد صفحه ای برای معرفی نمایندگی ها
 • درج سیستم انتقادات و پیشنهادات
 • درج سیستم نظرسنجی
 • ایجاد درگاه پرداخت امن و مطمئن
 • قابلیت ریسپانسیو بودن
 • نوع CMS سایت
 • تعداد زبان و چند زبانه بودن

[/cz_title]

[cz_gap]
[cz_title id=”cz_31849″]

اگر قصد دارید یک سایت بیمه خوب طراحی کنید میتوانید طراحی سایت بیمه خود را به گروه اوج وب بسپارید اوج وب با داشتن متخصصان خلاق و تیمی حرفه ای میتواند سایت های بسیار خوب و زیبایی را در همه زمینه های مختلف طراحی کند.

[/cz_title]

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *