طراحی سایت ویژه آژانس مسافرتی

[cz_gap]
[cz_title id=”cz_57104″ cz_title=””]

طراحی سایت ویژه آژانس مسافرتی

امروزه طراحی سایت یک روش نوین بازاریابی و تبلیغات است . طراحی سایت در همه زمینه ها میتواند مزایای خوبی را به دنبال داشته باش . طراحی سایت در زمینه آژانس هواپیمایی نیز همانند بقیه سایت ها میتواند مفید و سودمند باشد که در ادامه با امکانات ، ویژگی ها و مزایای طراحی سایت ویژه آژانس مسافرتی آشنا خواهیم شد .

در حال حاضر بیشتر افراد برای رزرو هتل و خرید بلیط از اپلیکیشن و سایت ها معتبر استفاده میکنند زیرا اینگونه سایت ها نه تنها کارشان را آسان تر میکند بلکه در باعث صرفه جویی در زمان نیز میشود . شما نیز میتوانید در کنار معرفی خود به فروش بلیط به صورت انلاین و اینترنتی بپردازید مطمئنا این روش با استقبال خوبی از طرف کاربران روبرو میشود زیرا امروزه بیشتر افراد به دنبال خرید های اینترنتی هستند .

[/cz_title]

[cz_image id=”cz_97623″ image=”4326″][/cz_image]
[cz_gap]
[cz_image id=”cz_34879″ image=”4324″][/cz_image]
[cz_title id=”cz_24323″]

طراحی سایت گردشگری و آژانس هواپیمایی ویژه چه مشاغلی است ؟

۱- آژانس های مسافرتی

۲- دفاتر هواپیمایی

۳- شرکت های خدمات توریست

۴- هتل ها

۵- اقامتگاه ها

۶- تور های مسافرتی[/cz_title]

[cz_gap]
[cz_title id=”cz_73015″]

امکانات و ویژگی های طراحی سایت آژانس گردشگری

در طراحی سایت ویژه دفاتر هواپیمایی باید به نکات و ویژگی هایی توجه کرد همچنین پیاده سازی امکانات مختلف در سایت هم باعث حرفه ای شدن سایت و درنتیجه استقبال بیشتر کاربران و جذب مشتریان میشود . ما در این مقاله برخی از امکانات و ویژگی هایی که در طراحی سایت ویژه آژانس های هواپیمایی باید به آن توجه کرد میپردازیم :

امکان خرید بلیط به صورت آنلاین در سایت آژانس مسافرتی

یکی از مهم ترین امکاناتی که میبایست در سایت ویژه آژانس های مسافرتی موجود باشد اماکن خرید بلیط به صورت آنلاین است خوب است افراد بتوانند در سایت ویژه آژانس مسافرتی بلیط مورد نظر خود را رزرو کنند .

سیستم رزرو تور های مختلف

شما میتوانید سیستمی را برای رزرو تور های مختلف توسط کاربران و مشتریان ایجاد کنید . با این ویژگی افراد قادر به آن هستند که در هر زمان و هر مکانی تور های دلخواه خود را رزرو و خریداری کنند.

امکان پرداخت آنلاین در سایت گردشگری

اگر میخواهید در سایت خود به فروش انلاین بلیط و تور بپردازید پس به یک درگاه امن و مطمئن جهت پرداخت آنلاین نیازمند هستید.

صفحه درباره ما

اگر میخواهید به معرفی خود نیز بپدازید میتوانید با ایجاد بخشی با عنوان درباره ما به معرفی بهتر و بیشتر خود بپدازید شما میتوانید در این بخش اطلاعاتی مانند : سابقه کار ، آدرس محل کار ، نوع خدمات ارائه دهنده ، تلفن تماس ، راه های ارتباطی ، آدرس فضای مجازی و… را درج کنید همچنین میتوانید در این بخش در رابطه با تور های خود اطلاعاتی را ارائه دهید.

واکنشگرا بودن یا ریسانسیو سایت های دفاتر هواپیمایی

یکی دیگر از ویژگی هایی که در طراحی سایت آژانس گردشگری و مسافرتی باید به آن توجه کرد ریسپانسیو بودن و سازگاری سایت بر روی تمام رسانه ها است . سایتی که طراحی میشود باید قابلیت نمایش صحیح در انواع نمایشگر ها را دارا باشد .

درج اطلاعاتی در رابطه با هتل ها

شما میتوانید اطلاعاتی در رابطه با هتل ها را در سایت برای رزرو درج کنید . همچنین شما میتوانید در سایت خود تصاویری از بخش های هتل ها را درج کنید.

درج اطلاعاتی در رابطه با تور ها

خوب است در کنار ذکر تور ها اطلاعاتی مانند عکس و فیلم را برای اطلاع بیشتر کاربران از تور ها درج کنید .[/cz_title]

[cz_image id=”cz_13665″ image=”4325″][/cz_image][cz_gap height=”300px”][cz_image id=”cz_83044″ image=”4339″][/cz_image]
[cz_gap]
[cz_image id=”cz_18337″ image=”4338″][/cz_image]
[cz_title id=”cz_58833″]

درج اخبار و مقالات مرتبط در سایت ویژه آژانس های گردشگری

شما میتوانید مقالات ، اخبار ها و اطلاعیه هایی در رابطه با اخرین رویداد های گردشگری و آژانس مسافرتی در سایت خود درج کنید . همچنین میتوانید در رابطه با آب و هوای و رسوم مناطق مختلف کشور ایران و دیگر کشور ها عکس و مطالبی تهیه کرده و در سایت خود به عنوان مناطق زیبا برای گردشگری قرار دهید.

درج مقالات آموزشی

خوب است در سایت گردشگری خود مقالات آموزشی در رابطه با آداب سفر ، ملزومات لازم برای سفر ، نکات ایمنی در سفر و… قرار دهید تا در هنگام سفر افراد با اطلاعات کاملی از آب و هوای آن منطقه ، آداب و رسوم مردم آن و برخی از قوانین آن کشور و شهر به آن منطقه سفر کنند .

طراحی جدول لحظه ای از آب و هوا و ساعت کشور ها

این ویژگی به افراد کمک میکند که در هنگام سفر با اطلاع کاملی از آب و هوای آن اقدام به سفر کنند و پوشاک خود را طبق آب و هوای آن جمع آوری کنند.

\

بخش سوالات و پیشنهادات

در این بخش افراد میتوانند سوالات خود را رابطه با : تور ها ، رزرواسیون و…. مطرح کنند به طور کلی افراد هر سوالی در رابطه با سفر داشته باشند میتوانند آن را از شما بپرسند تا شما در اسرع وقت به انان رسیدگی و پاسخ دهید . همچنین اگر مشکلی در سایت به وجود آمد افراد با مطرح آن به شما در رفع آن مشکل کمک کرده اند .

جستجو پیشرفته در بین تور ها و بلیط ها

این امکان به افراد کمک میکند تا سریع تر به بلیط ، تور یا هتل خود دسترسی پیدا کنند این ویژگی باعث صرفه جویی در زمان نیز میشود یعنی افراد به راحتی و در کمترین زمان میتوانند به تور یا بلیط خود دسترسی پیدا کنند . افراد میتوانند با زدن اطلاعاتی در رابطه با تور ها ، هتل ها و بلیط ها مثل : مدت زمان تور ، نوع وسیله نقلیه ، نوع هتل ، قیمت تور و بلیط و… به تور یا بلیط مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند .

اشتراک گذاری تور ها

افراد میتوانند در سایت گردشگری تور های مناسب و مورد علاقه خود را برای دوستان و اقوام خود به اشتراک بگذارند . این ویژگی باعث درآمد بیشتر و جذب مشتریان بیشتری نیز میشود .

ظاهر و محتوای خوب

افراد در نگاه اول ظاهر سایت را بررسی میکنند و اگر شما از رنگ ها زیبا و متناسب با هم استفاده کرده باشید میتوانید رضایت کاربران را در همان نگاه اول کسب کنید همچنین اگر در سایت از محتوای خوبی استفاده کنید که قابل فهم و روان باشد و شامل کلمات کلیدی باشد ضمن جلب نظر کاربران و مشتریان باعث گرفتن رتبه خوبی از گوگل میشود .[/cz_title]

[cz_gap]
[cz_title id=”cz_89167″]

مزایای طراحی سایت آژانس گردشگری و دفاتر هواپیمایی

طراحی سایت آژانس مسافرتی و گردشگری مزایای مخصوص به خود را دارد که در ادامه با آنان آشنا خواهیم شد :\

برند سازی و معرفی سریع تر به وسیله تبلیغات سریع

همان طور که در ابتدا این مقاله گفته شد طراحی سایت یک روش نوین تبلیغات است . تبلیغات و بازاریابی شما اگر به صورت چاپی ( تراکت یا کاتالوگ ) باشد زمان زیادی را صرف میکند . اما با طراحی سایت ویژه گردشگری و آژانس مسافرتی میتوانید در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه به یک نتیجه ای خوبی دست یابید.

هزینه کم در طراحی سایت ویژه آژانس هواپیمایی

شما با کمترین هزینه میتوانید یک سایت خوب و حرفه ای را طراحی کنید در واقع شما با کمترین هزینه دارای سود بیشتر و درآمد بیشتر میشوید.

فروش شبانه روزی در سایت گردشگری

با ایجاد و طراحی سایت شما قاد به فروش بیست و چهار ساعته یا شبانه روزی بلیط و تور ها هستید یعنی افراد در زمانی از شبانه روز میتوانند تور ها و بلیط های مورد نظر خود را خرید و در همان لحظه هزینه آن را پرداخت کنند . در واقع شما در حال استراحت نیز در حال کسب درآمد هستید .

مشتریان فرا منطقه ای

در سایت گردشگری محدودیت زمانی و مکانی مورد توجه قرار نمیگیرد یعنی شما و مشتریانتان در هر زمان و در هر مکانی که حضور داشته باشید میتوانید به خرید و فروش تور ها و بلیط ها بپردازید . عدم محدودیت مکانی و زمانی باعث جذب مشتریان بیشتری از مناطق مختلف میشود .

درآمد و سود بیشتر

فروش شبانه روزی تور و بلیط ها ، مشتریان فرا منطقه ای ، عم محدودیت زمانی و مکانی و…. نکاتی است که باعث در آمد بیشتر و سود بیشتر میشود . در واقع مشتریان فرا منطقه ای باعث جذب مشتریان بیشتر و جذب مشتریان بیشتر باعث سود بیشتر میشوند .[/cz_title]

[cz_image id=”cz_18260″ image=”4335″][/cz_image]
[cz_gap]
[cz_image id=”cz_27528″ image=”4341″][/cz_image]
[cz_title id=”cz_71919″]

مراحل ساخت سایت ویژه آژانس مسافرتی و هواپیمایی در شرکت اوج وب

۱- مشخص کردن اهداف و آرمان ها

۲- طراحی گرافیکی سایت دفاتر هواپیمایی

۳- تولید محتوا برای سایت گردشگری

۴- تست و رفع مشکلات سایت

۵- تحویل و آموزش

۶- پشتیبانی سایت

اگر شما قصد طراحی سایت گردشگری دارید و دوست دارید ان را به متخصصان بسپارید اوج وب گزینه خوبی برای شماست . اوج وب با پیاده سازی بهترین امکانات و ویژگی ها در سایت میتواند سایتی کاملا حرفه ای را برای شما طراحی و ایجاد کند[/cz_title]

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *