[cz_title id=”cz_102598″ cz_title=””]

طراحی سایت خیاطی

با گسترش کسب و کار های آنلاین و تبدیل کسب و کار فیزیکی و سنتی به کسب و کار آنلاین و مدرن کمتر مشاغلی هستند که از سایت به خصوص خود محروم اند . امروز صاحبان مشاغل برای رسیدن به سود بیشتر به دنبال تبدیل کسب و کار سنتی به کسب و کار مدرن هستند . شغل خیاطی جز آن دسته مشاغلی هست که سایت های کمتری به ان اختصاص داده شده است . اگر شما یک خیاط چیره دست و ماهر هستید میتوانید با ایجاد سایت خیاطی شغل خود را گسترده تر کنید و شغل خیاطی را مانند مشاغل دیگر بروز و آن را به فضای وب معرفی کنید ، برای این کار کافیست درباره طراحی یک سایت خیاطی حرفه ای با متخصصان طراحی سایت گفتگو کنید متخصصان و مشاوران شرکت اوج وب میتوانند شما را در این زمینه همراهی کنند .[/cz_title]

[cz_image id=””]
[/cz_image]
[cz_image id=””]
[/cz_image]
[cz_title id=”cz_77353″ cz_title=””]

در ادامه به نکات و مطالبی درباره طراحی سایت خیاطی میپردازیم :

مراحل انجام پروژه در شرکت اوج وب

مراحلی مختلف برای طراحی سایت خیاطی طی میشوند که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد:

۱- آگاهی از اهداف و آرمان مشتریان

۲- طراحی گرافیکی سایت خیاطی

۳- طراحی و تولید سامانه مدیریت محتوا

۴- ریسپانسیو و سئو اولیه

۵- ثبت دامنه

۶- تست و عیب یابی

۷- آموزش

۸- تحویل سایت

۹- پشتیبانی[/cz_title]

[cz_title id=”cz_109747″ cz_title=””]

انواع سایت های خیاطی

سایت های خیاطی معمولا با هدف های متعددی ایجاد و طراحی میشوند که در ادامه ما با تعدادی از آنان آشنا خواهیم شد :

طراحی سایت آموزش خیاطی

تعدادی از خیاطان ماهر و کار بلد به دنبال گرفتن کار آموز و تدریس به آنها هستند که با ایجاد و طراحی سایت آموزش خیاطی میتوانند پذیرش کار آموز را به صورتی اینترنتی و در فضای وب انجام دهند همچنین میتوانند در سایت آموزش خیاطی خود به تدریس کار آموزان هم بپردازند مثلا میتوانند با ارائه آموزش های تصویری و آنلاین ، خیاطی را به کار آموزان خود آموزش دهند . آموزش های شما میتواند در موضاعاتی نظر موضوعات زیر باشد :

دوخت لباس عروس

گلدوزی

نقاشی روی پارچه

طراحی لباس

الگو شناسی

ژورنال شناسی

و…..

طراحی سایت خیاطی در جهت معرفی

امروزه افراد زیادی هستند که به دنبال معرفی و سرشناس شدن هستند . اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید برند شما را همه بشناسند میتوانید سایتی با هدف معرفی طراحی و ایجاد کنید . همچنین شما میتوانید در کنار معرفی خود به سفارش گیری هم بپردازید ، که این کار نیز باعث جذب مشتری و سود بیشتر میشود .

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خیاطی

تولیدی های بزرگ و کوچکی هستند که به فروش اینترنتی در کنار فروش فیزیکی و حضوری علاقه مند هستند . طراحی یک فروشگاه اینترنتی پوشاک و خیاطی در فضای وب علاوه بر عملی شدن آرزوی برخی تولیدی ها باعث درآمد بیشتر و اشتغال زایی نیز میشود . مشتریان زیادی هستند که ترجیح میدهند بجای سفارش دادن از بین مدل های شما انتخاب کنند طراحی سایت فروشگاهی به این دسته افراد هم کمک شایانی میکند شما هم اگر دارای یک تولیدی هستید و میخواهید یک فروشگاه اینترنتی در فضای وب راه اندازی کنید میتوانید با مشاوران شرکت اوج وب ارتباط برقرار کنید .

از هر لحاظ طراحی سایت خیاطی با هر هدف و آرمانی میتواند مفید و سود مند باشد اگر شما قصد طراحی سایت خیاطی خود را در هر زمینه ای دارید میتوانید با مشاوران شرکت اوج وب تماس بگیرید . شرکت اوج وب میتواند گزینه ی خوب و مناسبی برای شما باشد .[/cz_title]

[cz_image id=””]
[/cz_image]
[cz_image id=””]
[/cz_image]
[cz_title id=”cz_59715″ cz_title=””]

امکانات و ویژگی های طراحی سایت خیاطی:

سایت های خیاطی همانند بقیه سایت ها ویژگی ها و امکانات به خصوص خود را دارا هستند که استفادهو پیاده سازی از این امکانات و ویژگی ها باعث حرفه ای شدن سایت خیاطی و بهتر بود آن میشود.

معرفی آموزشگاه یا تولیدی در سایت خیاطی

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در سایت های خیاطی میبایست وجود داشته باشد امکان معرفی آمورشگاه یا تولیدی مورد نظر است . اگر شما دارای یک تولیدی یا یک آموزشگاه خیاطی هستید و قصد طراحی سایت با هدف معرفی بیشتر را دارید پس به طور حتم باید بتوانید در سایت خیاطی ، خود را بهتر و بیشتر معرفی کنید .

بخش درباره ما در سایت خیاطی

همان طور که قبلا گفته شده یکی از اهدافی که برای طراحی سایت خیاطی در نظر گرفته میشود معرفی اموزشگاه یا تولیدی خیاطی است . بخش درباره ما همانند خودرویی به شما کمک میکند تا سریع و راحت تر به هدف و مقصد خود برسید . شما میتوانید در بخش درباره ما اطلاعاتی نظیر : آدرس مهم کار ، سابقه کار ، شماره تماس ، راه های ارتباطی مانند ادرس صفحات مجازی و… را درج کنید . که درج این اطلاعات میتواند کمک خوب و شایانی به شما در جهت معرفی بیشتر کند .

ثبت نام آنلاین در سایت آموزش خیاطی

شما میتوانید بخشی را برای ثبت نام آنلاین کارآموزان خود طراحی کنید تا افراد علاقه مند بتوانند به راحتی و بدون مراجعه حضوری در کلاس ها و دوره های خیاطی شما ثبت نام و هزینه آن را پرداحت کنند . این کار علاوه بر جلوگیری از ترافیک و هزینه های اضافی باعث جلوگیری از اتلاف وقت هم میشود زیرا افراد میتوانند در کمترین هزینه نسبت به ثبت نام و پرداخت شهریه خود اقدام کنند .

امکان ثبت سفارش در سایت خیاطی

امروزه بیشتر مردم با فضای مجازی و دنیا آنلاین و مدرن خو گرفته اند و خرید و سفارش اینترنتی را به خرید و سفارش حضوری ترجیح میدهند . زیرا سفارش اینترنتی و انلاین مزایای بیشتری نسبت به سفارش و خرید حضوری دارد البته باید توجه کرد که دقت خرید در خرید حضوری بیشتر از خرید اینترنتی است اما به هر هم اکنون حال خرید و سفارش اینترنتی جایگاه خوبی در بین مردم را به خود اختصاص داده است به همین دلیل سایت شما میبایست امکان سفارش انلاین و غیر حضوری را داشته باشد.[/cz_title]

[cz_title id=”cz_15744″ cz_title=””]

طراحی فروشگاه اینترنتی در سایت خیاطی

اگر هدف شما از طراحی و ایجاد سایت خیاطی فروش محصولات تولیدی خود است میتوانید با ایجاد فرشگاه اینترنتی و درگاهی امن و مطئمن به فروش محصولات و پوشاک خود بپردازید . امروزه بیشتر افراد به دنبال خرید های اینترنتی و غیر حضوری هستند زیرا علاوه بر جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه افراد در هر ساعتی از روز میتوانند نسبت به خرید خود اقدام کنند .

امکان درج تصاویر

شما میتوانید در کنار محصولات خود تصاویری از آنها برای خرید بهتر هم درج کنید . همچنین شما میتوانید برا معرفی بهتر تصاویری از اموزشگاه یا تولیدی ، تصاویری از نمونه کار ها و… را ارائه دهید . اگر شما داراری هنرجویان متعددی هستید نیز میتوانید تصاویری از نمونه کار های هنر جویانتان و رضایت آنها را در سایت خیاطی خود درج کنید .

صفحه مقالات مرتبط

شما میتوانید در کنار مطالب مختلفی که در سایت خیاطی خود ارائه میدهید بخشی را با عنوان مقالات و اخبار طراحی و ایجاد کنید . افراد زیادی هستند که به مطالعه علاقه مند اند شما میتوانید اخبار های مرتبط با شغلتان را در سایت خود درج کنید همچنین در کنار اخبار میتوانید مقالات اموزشی ای در رابطه با خیاطی در سایت خود قرار دهید .

رسپانسیو بودن سایت خیاطی

در واقع ریسپانسیو بودن و نمایش صحیح و خوب بر روی تمام نمایشگر ها یکی از ویژگی هایی است که هر سایت باید از ان برخوردار باشد . شرکت اوج وب به شما این اطمینان را میدهد که سایتی ریسپانسیو و کاملا حرفه ای را برای شما طراحی و ایجاد کند .

سئو و بهینه سازی عالی

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که هر سایتی باید ان را دارا باشد بهینه سازی و سئو خوب و عالی است . شرکت اوج وب با بهره گیری از بهترین کارشناسان و متخصصان در زمینه طراحی سایت ، یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در استان یزد است . شرکت اوج وب با طراحی سئو در طراحی سایت خیاطی شما موفقیت بیشتری را برای شما فراهم میکند . اگر به شرکت اوج وب اعتماد کنید سایت خیاطی شما در صفحات نخست نمایش داده میشود که این کار باعث جذب مشتری بیشتر است .[/cz_title]

[cz_image id=””]
[/cz_image]
[cz_image id=””]
[/cz_image]
[cz_title id=”cz_11837″ cz_title=””]

مزایای طراحی سایت خیاطی

پیاده سازی بیشتر امکانات سایت خیاطی باعث نزدیک تر شدن به هدف میشود و رسیدن به هدف چیزی جز مزیت را در پی ندارد .

صرفه جویی در زمان و هزینه

صرفه جویی در زمان و هزینه و جلوگیری از اتلاف وقت یکی از مهم ترین مزیت طراحی سایت خیاطی است زیرا همان گونه که آگاه هستید وقت طلاست و از آن باید به درستی استفاده کرد .

طراحی سایت خیاطی باعث میشود تا افراد و کاربران سایت در هر زمانی از روز های هفته بتوانند به سایت شما مراجعه و برای ثبت نام ، خرید ، سفارش و… اقدام فرمایند . توجه کنید که در حالت حضوری افراد مجبور اند به دلیل دادن اطلاعات کافی برای ثبت نام یا سفارش به صورت حضوری اقدام کنند اما با داشتن سایت خیاطی بدون نیاز به هیچ مراجعه حضوری افراد میتوانند در دوره های خیاطی شما ثبت نام و شرکت کنند ، این کار در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام میشود زیرا نیازی به رفت و آمد حضوری و حضور در سطح شهر و طی کردن مقداری مسافت نیست .

دسترسی بیست و چهار ساعته یا شبانه روزی

دسترسی بیست و چهار ساعته یا شبانه روزی بودن سایت یکی از مزیت های طراحی سایت خیاطی است که به افراد این امکان را میدهد که بدون در نظر گرفتن محدودیت زمانی نسبت به هر کاری در سایت شما اقدام کنند .

امکان مقایسه نمونه کار ها و محصولات

در سایت خیاطی افراد به راحتی میتوانند اجناس و محصولات شما را با هم مقایسه کنند و در صورتی که این اتفاق در خرید های حضوری خیلی سخت اتفاق میافتد اما در سایت خیاطی افراد به راحتی و در کمترین زمان میتواند نمونه کار ها را بر اساس جنس ، قیمت ، دوخت و… مورد بررسی و مقایسه قرار دهند .[/cz_title]

[cz_title id=”cz_100414″ cz_title=””]

فرا منتطقه ای بودن

در سایت خیاطی محدودیت مکانی جایگاهی ندارد ، یعنی شما با داشتن سایت خیاطی میتوانید از هر مکانی و از هر شهری مشتریان متعددی دارا باشید . همچنین شما نیز میتوانید به تدریس هنر جو و کار آموزانی از شهر های مختلف هم بپردازید در صورتی که بدون سایت خیاطی همچین اتفاق خوبی امکان پذیر نبوده است .

پیشی گرفتن از رقبا

در دنیا مدرن کمتر شغلی پیدا میشود که با دنیای مجازی و طراحی سایت خو نگرفته باشد . شغل خیاطی هم مانند بقیه مشاغل با طراحی سایت و دنیا مجازی در هم آمیخته شده . شما با طراحی سایت خیاطی میتوانید همانند همکاران خود بروز و در دنیای مدرن جایگاهی برای خود پیدا کنید . پس اگر تاکنون به دنبال طراحی سایت نبوده اید صد درصد از رقبای خود عقب افتاده اید و پیشرفت خود را دو دستی تقدیم آنها کرده اید . پیشنهاد ما ایجاد یک کسب و کار آنلاین در کنار کسب و کار سنتی و ایجاد یک سایت خیاطی است.

مشتریان بیشتر

در واقع مشتریان بیشتر ، سود بیشتر را به دنبال دارد . دسترسی بیست و چهار ساعته ، فرا منتطقه ای بودن سایت و…. همه و همه گزینه هایی هستند که به جذب مشتریان و کار آموزان بیشتر کمک میکند . خوشبختانه شرکت اوج وب با بهره گیری از بهترین امکانات میتواند سایتی کاملا حرفه ای را برای شما طراحی و ایجاد کند به طور قطعی شما با اطمینان به شرکت اوج وب دارای مشتریان بیشتری میشود و همان طور که قبلا گفته شد مشتریان بیشتر باعث سود بیشتر میشود و چه چیزی بهتر از این !!!

و مزایای دیگری که با آنها به طور مختصر آشنا میشوید :

امکان نمایش تبلیغات و درآمد زایی برای صاحبان سایت

ارتباط بیشتر و امکان مشاوره آنلاین با خیاطان

در دسترس بودن راه های ارتباطی برای ارتباط گرفتن با خیاطان

برگزاری قرعه کشی و اهدای جوایز در سایت خیاطی

و…

کلام آخر

اگر میخواهید به هدفتان برسید به یک سایت حرفه ای و خوب نیازمند هستید شرکت اوج با داشتن متخصصان و کارشناسان خبره و عالی میتواند در این زمینه یک گزینه خوب و مناسب برای شما باشد .[/cz_title]

[cz_image id=””]
[/cz_image]
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *