چرا پیامک؟

چرا از سامانه های پیامکی اوج وب استفاده کنیم؟

در تمامی دوران­ ها، کسب و کارها برای معرفی و فروش محصولات و خدمات خود و رفع نیاز کاربرانشان ملزم به استفاده از رسانه­ های تبلیغاتی از جمله بیلبورد، تلویزیون، رادیو، سایت­ های اینترنتی ، شبکه­ های اجتماعی، تراکت و … هستند. رسانه­ های­ تبلیغاتی انواع متفاوتی دارند که متناسب با زمان، مکان، هزینه و نیاز کاربران مورد استفاده قرار می­گیرند.

نحوه ارسال پیامک

در اینجا میخواهیم نحوه ارسال پیامک با سیستم های پیامکی اوج وب را بررسی کنیم تا بتوانید به راحتی پیام های خود را بدون دغدغه ارسال نمائید.

گزارشات ارسال سامانه پیامکی

دراین ویدئو شما میتوانید از ارسال های خود گزارش بگیرید و ببینید که آیا پیامک های شما ارسال شده اند یا خیر؟

ساخت دفترچه در سامانه پیامکی

یکی از اساسی ترین نیاز های ما در گوشی همراه و البته سامانه های پیام کوتاه دفترچه تلفن است. با ایجاد دفترچه تلفن می توانید به راحتی شماره های مخاطبان خود را در سامانه ذخیره کنید و در هر زمانی که تمایل داشتید به آنان پیامک ارسال نمایید. شماره ها را می توانید به دو طریق دستی و یا از فایل به دفترچه تلفن اضافه نمایید و البته از آنها پشتیبان تهیه کنید.

ارسال پیام صوتی در سامانه پیامکی اوج وب

دراین ویدئو شما میتوانید صدای خود را تبدیل کنید و به کمک سامانه پیام کوتاه خود ارسال فرمائید.

شارژ سامانه پیام کوتاه

شتاب باشید و اطلاعات مربوط به کارت خود از قبیل رمز دوم را داشته باشید. مبلغ شارژ مورد نظر را (که بالای ۱۰هزار تومان باشد) در این قسمت بنویسید که پس از آن تعداد پیامک قابل ارسال در اپراتور ۱۰۰۰و ۵۰۰۰ برای شما محاسبه می گردد. پس از کلیک بر روی گزینه ثبت شما به درگاه ابنک ملت متصل خواهید شد و می توانید عملیات پرداخت اینترنتی رادنبال کنید.نکته:پس از انجام شارژ۹ درصد مالیات از مبلغ نهایی کسر می گردد و سپس اعتبار به حساب کاربریتان افزوده می شود. همچنین شما می توانید مبلغ مورد نظرتان را به یکی از شماره خساب های نوشته شده در قسمت “اطلاعات تماس و حساب ” واریز نمایید و اطلاعات پرداخت را در این بخش به صورت “کارت به کارت ” یا “پرداخت بانکی ” ثبت کنید. لازم به ذکر است د راین روش شارژ به صورت آنی انجام نخواهد شد و نیاز به تأیید مدیریت دارد